Žiniasklaidoje pasirodžius pranešimams apie sumažėjusį studijuojančiųjų skaičių šalyje, Kauno kolegijos Verslo fakultetas turi peno džiaugsmui – šiemet pirmą kursą fakultete pradėjo apie 650 studentų, o valstybės finansuojamų vietų išdalinta daugiau negu pernai.

Šių metų studentų priėmimo rezultatai rodo, kad tarp studijų krypčių grupių verslo ir viešosios vadybos – populiariausia. Studentų pasiskirstymas pagal studijų programas kolegijoje taip pat džiuginantis. Ne pirmus metus iš eilės daugiausia stojančiųjų dėmesio sulaukė Logistika, kurią pasirinko per šimtą studentų.

Logistika rikiuojasi garbingoje pozicijoje ir prašymų pagal pirmąjį prioritetą kolegijose suvestinėje, patekdama į šalies populiariausiųjų ketvirtuką. Antroji pagal populiarumą fakultete  – Buhalterinės apskaitos studijų programa. Pastaroji šiemet sulaukė apie septyniasdešimt pirmakursių. Trečioji – Įstaigų ir įmonių administravimo, kurią šį rudenį pradėjo šešiasdešimt septyni studentai.

Verslo fakultetas naujus mokslo metus pasitiko su studijų proceso atnaujinimu – didžioji dalis dalykiniu principu vykdytų studijų programų nuo rudens tapo modulinėmis. Naujos sandaros studijų programos pasižymi didesniu studento įtraukimu į studijų procesą ir problemomis grįstu mokymu.

Taip pat Kauno kolegija kartu su šalies aukštojo mokslo lyderiais žengia koja kojon ir pagal stojančiųjų pasirinkimus rikiuojasi populiariausiųjų trejetuke, Kauno mieste patvirtindama lyderės poziciją. Šiais metais Verslo fakultetas sulaukė keturių studentų, kurie valstybiniuose brandos egzaminuose gavo aukščiausią – šimto – įvertinimą.

Verslo fakultetas, siekdamas pateisinti studentų lūkesčius, ir šiais mokslo metais didelį dėmesį skirs studijų kokybės užtikrinimui bei inovacijų integracijai į studijų procesą.