Vasario 8 d. Turizmo ir laisvalaikio katedros dėstytojos Vilma Tamošauskaitė-Rimydienė, Jolanta Valiaugienė, Aušrinė Černiauskienė ir Aušra Liorančaitė-Šukienė kartu su studentais lankėsi Vilniuje, kur dalyvavo atviroje paskaitoje apie svetingumo sektoriaus klientų lūkesčius ir tendencijas. Paskaitą vedė lektorė, viešbučių verslo profesionalė Celine Risso (Prancūzija).

Studentai sužinojo apie naujienas, susijusius su šių laikų gastronomija, stiprino verslo valdymo ir personalo atrankos įgūdžius. Celine Risso pristatė Premium klasės viešbučių ir restoranų verslo standartus, taip pat iššūkius atsiradusius pokovidiniame laikotarpyje. Po paskaitos studentai aplankė keletą viešbučių, kurių atstovai ne tik supažindino su teikiamomis paslaugomis, bet ir noriai dalinosi asmenine patirtimi.

Diskusijos metu buvo aptarti ne tik teoriniai aspektai, bet ir praktiniai patarimai, kaip adaptuoti verslo strategijas esant sudėtingoms sąlygoms. Taip pat buvo pabrėžta sveikatos ir saugumo reikšmė svečių aptarnavimo procese. Ši praktinė patirtis suteikė studentams vertingų žinių bei įkvėpimo siekiant profesinio tobulėjimo.