Verslo fakulteto Vadybos ir teisės katedra kviečia kartu paminėti žmogaus teisių dieną ir jau gruodžio 5-6 dienomis būsimus teisininkus ir kolegijos bendruomenės narius suburs į jau tradicija tapusį renginį „Teisininkų diena 2023”. Teisininko kelias reikalauja ne tik nuolatinio tobulėjimo, bet ir gebėjimo greitai reaguoti į kintančias aplinkybes. Pasakojimai apie asmeninius pasiekimus, iššūkius bei įkvepiančius momentus suteikia reikalingų įžvalgų ir padeda jauniems specialistams atrasti tolimesnės motyvacijos. Apie visa tai pasakos Kauno kolegijos Teisės studijų programos absolventai, įvairių sričių profesionalai. Renginio metu bus ne tik atsakyta į kilusius klausimus, bet ir suteikta naujų perspektyvų apie tai, kaip žengti pirmuosius žingsnius į teisininko kelio pradžią po studijų baigimo.

Šiais metais renginys vyks dvi dienas. Gruodžio 5-ąją vykstančią diskusiją „Studijas baigiau, o kas toliau“ su Teisės studijų programos absolventais moderuos Nerija Kovalenkovienė. Gruodžio 6 d. seminaro-diskusijos „Korupcija: parašo kaina“ metu, savo įžvalgomis dalinsis Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos prie vidaus reikalų ministerijos Imuniteto valdybos Kauno apygardos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Valerij Charitinov.

GRUODŽIO 5D. RENGINIO PROGRAMA (4-407 aud., Pramonės pr. 22A)

11:00 11:10 val. Renginio atidarymas. Verslo fakulteto Vadybos ir teisės katedros vedėjos Aušros Arminienės sveikinimo žodis.
11:10 – 13:00 val. Diskusija „Studijas baigiau, o kas toliau“ su Teisės studijų programos absolventais. Moderatorė: Nerija Kovalenkovienė.
13.00 – 13.30 val.
Renginio apibendrinimas. Diskusija.

GRUODŽIO 6D. RENGINIO PROGRAMA (4-407 aud., Pramonės pr. 22A)

10:10 – 12:30 val.
Seminaras-diskusija „Korupcija: parašo kaina“.
Pranešėjas: Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos prie vidaus reikalų ministerijos Imuniteto valdybos Kauno apygardos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Valerij Charitinov.
12.30 – 13.00 val.
Renginio apibendrinimas. Diskusija.

*Programa gali keistis

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, skelbiamuose viešai prieinamuose kanaluose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje ir tolimesnėje komunikacijoje apie renginį.