Kauno kolegijos Verslo fakulteto bendruomenė aktyviai palaiko ir skatina savanorystės idėją. Kultūros ir laisvalaikio vadybos studijų programos antrakursiai inicijavo socialinį, pažintinį, savanorystę palaikantį projektą „Savanorystė veža“.

Projekto tikslas – supažindinti pasirinktos Kauno mokyklos vienuoliktokus su savanorystės galimybėmis Kaune ir paskatinti imtis neatlygintinos veiklos, tokiu būdu prisidedant prie visuomenės gerovės. Kolegijos studentai moksleiviams vedė įvadines pamokas apie savanorystę, pasakojo apie tokio pobūdžio veiklos teikiamą naudą ir dalijosi asmenine savanoriavimo patirtimi.

Pamokų metu savanorystės idėja susidomėjusieji moksleiviai turėjo galimybę sužinoti daugiau apie organizacijas, kurios kviečia jaunus žmones savanoriauti. Projekto dalyviai, studentai ir moksleiviai, kviesti tapti savanoriais Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse, įmonės „Kaunas 2022“ organizuojame renginyje „Kiemų šventė 2019“. Taip pat savanoriauti jaunuoliai kviečiami Kauno zoologijos sode, gyvūnų prieglaudoje VšĮ „Penkta koja“. Kauno Panemunės senelių globos namai laukia savanorių, galinčių padėti organizuoti turiningą senjorų laisvalaikį.

Projektą vainikavo Kauno kolegijos studentų ir projekte dalyvavusių moksleivių iškyla Santakos parke. Iškyloje moksleiviai išreiškė padėką už suteiktas žinias ir prasitarė, kad jie esą užsikrėtė savanorystės idėja, nes savanorystė iš tiesų VEŽA!