Gruodžio 15 d. Finansų bei Tarptautinio verslo trečiakursiai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su aludarystės verslo specifika. Lankydamiesi įmonėje „Volfas Engelman“ studentai aiškinosi, kaip modernus požiūris į verslą gali suteikti galimybę sėkmingai augti ne tik vietinėje, bet ir tarptautinėje rinkoje.

Svečius iš Kauno kolegijos pasitiko „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas, kuris pristatė įmonės veiklą ir jos istoriją. Taip pat būsimieji verslo ir finansų specialistai susitiko su įmonės finansų direktore Asta Pankevičiene, kuri supažindino su įmonės finansų prognozėmis ir biudžetu bei atsakė į dominančius klausimus.

 

Studentai džiaugėsi itin svetingu priėmimu bei galimybe pažinti įmonės virtuvę. „Čia sužinojome, kaip prekės ženklas gali prisidėti prie darbuotojų nuotaikos ir entuziazmo didinimo, taip pat turėjome galimybę nuodugniau paanalizuoti  keletą rinkodaros akcijų. Viena iš jų – plakatai ant gamyklos cisternų su žodžiais atskleidžiančiais meilę „Volfas Engelman“ produkto pirkėjams.

Toliau kalba perėjo į finansinę pusę: buvo pasakojama apie biudžetą, jo sudarymą, etapus ir atsakingus asmenis. Kiekvienas biudžetavimo etapas buvo aptartas atskirai, pateikiant pavyzdžius, nurodant terminus, kada kas turi būti atlikta. Vizito metu mums buvo parodyti realūs dokumentai, kurie leido suprasti, kaip jų teikiamos ataskaitos atrodo iš tikrųjų. Čia sužinojome, kas daro įtaką, nustatant produkto savikainą bei kaip ir kodėl ji kinta“, – įspūdžiais po vizito dalijosi Finansų paskutiniojo kurso studentė Neringa Staniūtė.

Vizitas į įmonę organizuotas gilinant e. verslo specializacijos žinias.