Šį pirmadienį, liepos 22 dieną, baigėsi prašymų priimti studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose registravimas. Apžvelgus Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) duomenis, Kauno kolegija ir šįmet – tarp populiariausių mūsų šalies aukštojo mokslo institucijų.

Kauno kolegija pagal pirmąjį pageidavimą kartu su Vilniaus kolegija rikiuojasi po Vilniaus universiteto. „Kaune mes esame daugiausiai prašymų priimti studijuoti sulaukusi aukštoji mokykla“, – praneša Daiva Baranauskienė, Kauno kolegijos Studentų priėmimo skyriaus vadovė.

Net 4 Kauno kolegijos studijų programos patenka į TOP 10 tarp stojančiųjų į kolegijas. Tarp paklausiausių – ir Verslo fakultete vykdoma Logistikos studijų programa. Žvelgiant į Kauno kolegijos situaciją tarp visų prioritetų TOP 10, mūsų institucijoje taip pat pirmauja Logistika bei Medicinos fakulteto vykdomos Kosmetologijos ir Kineziterapijos studijų programos. Pagal studijų krypčių grupes, stojančiuosius į Kauno kolegiją šįmet dar labiau nei pernai domino verslo ir viešoji vadyba (Pardavimai ir marketingas) ir socialiniai mokslai (Taikomoji komunikacija).

Pirmuoju pageidavimu prašymų į Kauno kolegiją šįmet užregistruota iki 2 600. Visais prioritetais – per 13 tūkstančių. Į visas Lietuvos aukštąsias mokyklas prašymus studijuoti pateikė per 31 tūkstantis stojančiųjų. Iš jų daugiau kaip 23 tūkstančiai jau užpildė pagrindinio priėmimo pirmojo etapo prašymus ir pareiškė beveik 103 tūkstančius pageidavimų.

Kvietimo studijuoti paskelbimas LAMA BPO sistemoje ir e. paštais vyks liepos 26 dieną iki 12 valandos.

Studijų sutarčių pasirašymas su pakviestaisiais studijuoti Kauno kolegijoje vyks liepos 29–31 dienomis iki 17.00 valandos Kauno kolegijos Studijų centre (Pramonės pr. 22 A, Kaunas).

Likusių laisvų vietų paskelbimas ir pageidavimų prioritetų LAMA BPO sistemos prašymuose koregavimas prasidės rugpjūčio 1 dieną nuo 12.00 valandos.

Kilus klausimams, kreipkitės e. paštu priemimas@go.kauko.lt, telefonu 8 (37) 32 11 11.