Verslo fakulteto studentai patirties bagažą pradeda kaupti dar studijų Kauno kolegijoje metais. Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros ne pirmus metus puoselėjami bendradarbiavimo ryšiai su Lietuvos krepšinio federacija atveria galimybes Sporto vadybos studentams prisidėti prie praktinių veiklų organizuojant sporto renginius ir dalyvauti svečių-praktikų paskaitose.

Kauno kolegijoje antrus metus iš eilės lankėsi Lietuvos krepšinio federacijos kuruojamos Lietuvos moksleivių krepšinio lygos direktorius Irmantas Birbalas. Svečias praktine patirtimi dalijosi Sporto veiklos organizavimo ir viešinimo modulio paskaitoje, kurios metu papasakojo apie žingsnius, kaip vykdyti rėmėjų paiešką, padėsiančius sukurti paramos pasiūlymą organizuojamam sporto renginiui.

I. Birbalas paskaitą paįvairino konkursu ir prizais. Studentams skirta užduotis – sugalvoti, kaip sporto renginyje būtų galima paviešinti nurodytos organizacijos produktą arba paslaugą. Kūrybingiausią pasiūlymą sugalvojusi studentė buvo apdovanota krepšininko Domanto Sabonio marškinėliais.

Kauno kolegijoje viešėjęs I. Birbalas savo veiklą su Kauno kolegija sieja penkerius metus: „Viskas prasidėjo nuo mano atvykimo į Kauno kolegiją, kai studentams papasakojau apie projektus, su kuriais tuo metu dirbau. Neilgai trukus paprašiau pagalbos organizuojant didelius sporto renginius, o Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros vedėjas dr. Andrius Brusokas surado tuo užsiimti norinčius studentus. Tąkart visi kartu pasiekėme gerus rezultatus ir žinių, patirties bei pagalbos mainai su kolegija vyksta iki šios dienos“, – glaudžiu santykiu džiaugiasi I. Birbalas.