Socialinis hakatonas SMARTUOLIAI (spalio 13-14 d.) laukia dalyvių, norinčių atrakinti emocijų kodą! Lietuvoje daugybė vaikų ir jaunuolių savo kasdienybėje susiduria su įvairiomis problemomis, kaip nerimas, perdegimas, atskirtis ir patyčios. Norėtum tai pakeisti? Tuomet iki rugsėjo 25 d. registruokis į socialinį hakatoną SMARTUOLIAI ir atrask būdus, kaip jaunuoliams padėti išspręsti jų kasdienius rūpesčius.

🕒 Laikas: spalio 13-14 d.

📌 Vieta: ISM vadybos ir ekonomikos universitetas, Vilnius

🧑🏿‍🤝‍🧑🏻 Kas gali dalyvauti: moksleiviai, studentai bei NVO organizacijos, socialiniai startuoliai komandomis po 2-6. Jei neturi komandos, ne bėda – registruokis, ir mes komandą tau surasime!

HAKATONO IŠŠŪKIAI IR TEMOS:

1️⃣ Dešimt iš emocijų gramatikos (skaitmeniai sprendimai, didinantys emocinį raštingumą);

2️⃣ Motyvacija mokytis -mission (im)possible? (priemonės, kurios padeda sėkmingiau įsitraukti į mokslus);

3️⃣ Kurk gerų draugų bendruomenę (iniciatyva, suburianti skirtingų žmonių grupę);

4️⃣ Reali vs. virtuali erdvė (inciatyva, skatinanti kurti sveikus santykius tiek su realia, tiek su virtualia erdve);

5️⃣ Ar įrašysiu ,,problem-solving“ į savo ateities CV? (priemonės, skatinančios lavinti paauglių problemų sprendimo įgūdžius);

6️⃣ Man nebegėda pripažinti, kaip aš jaučiuosi (sprendimai, padedantys labiau suprasti save);

7️⃣ Su pasitikėjimu savimi laimėsi viską (paprastos priemonės, auginančios pasitikėjimą).

KODĖL VERTA DALYVAUTI?

  • Išmėginsi startuolišką gyvenimo būdą;
  • Galimybė mokytis iš mentorių ir ekspertų, kurie sukasi verslo pasaulyje;
  • Geriausios idėjos turės galimybę būti įgyvendintos;
  • Laimėjusios komandos bus apdovanotos patyriminiais įspūdžiais;
  • Ir be abejo patirsi daug nepamirštamų akimirkų!

KAIP VYKS HAKATONAS?

START’as ir MENTORYSTĖS DIENA (spalio 13 d.) – renginys prasidės nuo aktualių šia tema pranešimų ir dirbtuvių bei susipažinimo žaidimų, o vėliau visų komandų lauks intensyvus (bet labai turiningas ir smagus!) laikas, kartu su mentoriais-ekspertais, kurie padės vystyti jūsų idėją.

DEMO DAY (spalio 14 d.) – 2-oji hakatono diena, skirta finalizuoti savo sprendimus ir kartu su mentorių pagalba ruoštis baigiamiesiems savo idėjos pristatymams – “pitch’ams”, kuriuos vertins hakatono komisiją. Nebijok – čia nerinksime nugalėtojų ir pralaimėtojų, visos komandos bus apdovanotos prizais.

DALYVAVIMO HAKATONE SĄLYGOS:

  • Išsirink vieną iššūkį iš septynių;
  • Sugalvok sprendimo idėją;
  • Užsiregistruok;
  • Atvyk dalyvauti hakatone gyvai (ISM vadybos ir ekonomikos universitetas, Vilnius)!

Sprendimas gali būti IT produktas, paslauga, fizinis dalykas… Lauksime studentų kūrybiškumo! Registracija vyksta iki rugsėjo 25 d.

Iki rugsėjo 2 5d. vyks dalyvių atranka (vertinsime komandas pagal jų sprendimo idėją, užpildytą registracijos formoje), su visomis užsiregistravusiomis komandomis susisieksime rugsėjo 26 d.

Komandų (ne iš Vilniaus) apgyvendinimu ir maitinimu bus pasirūpinta.

Organizatoriai ir partneriai: Eika. Erdvės gyventi, ACME Grupė, JUNG Vilnius, The Kazickas Family Foundation – Kazickų Šeimos Fondas, Civinity Namai, Katalista Ventures.

Draugai: ISM University of Management and Economics, autoriai, Lietuvos Junior Achievement, Reach for Change, Gelbėkit vaikus/Save the Children Lithuania, GovTech Lab Lithuania, Lietuvos Socialinių Inovacijų klasteris ir kiti.