Kauno kolegijos Verslo fakulteto Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros vedėjas doc. dr. Andrius Brusokas kartu su Medicinos fakulteto dėstytojomis doc. dr. Viktorija Piščalkiene ir Laura Žlibinaite tapo „Erasmus+ Sport“ programos projekto „Villages on the Move Go“ dalimi. Kovą įvyko pirmasis tarptautinis partnerių susitikimas socialinių inovacijų centre „CSI“ Larnakoje (Kipras).

Šiame projekte kartu su Kauno kolegija dalyvauja įvairios organizacijos iš skirtingų Europos valstybių: Pietų-Rytų Suomijos taikomųjų mokslų universitetas, Pietų Suomijos sporto federacija „ESLi“ (Suomija), Leirijos politechnikos institutas ir sporto klubas „Leirijos skraidantys objektai“ (Portugalija), Liuveno-Limburgo universitetinė kolegija (Belgija), Socialinių inovacijų centras „CSI“ (Kipras), Slovėnijos sporto sąjunga (Slovėnija), sporto ir aplinkos asociacija „Crosskovacsi“ (Vengrija). Partnerių susitikime atstovai iš kiekvienos organizacijos pristatė vykdomas veiklas, pasidalijo nacionalinių ir tarptautinių projektų gerąja patirtimi. Taip pat buvo pasiskirstyta naujai prasidedančio projekto „VOM GO“ darbais ir atsakomybėmis.

„VOM GO“ projekto tikslas – spręsti iššūkius, susijusius su didėjančia socialine įtrauktimi, lygiomis galimybėmis sporte ir sveikatinamoje fizinėje veikloje. Projekto dalyviai žada, kad bus surasti veiksmingi būdai, kaip suaktyvinti piliečius, o didžiausias dėmesys skiriamas kaimų, atokių ir izoliuotų Europos vietų gyventojų fiziniam aktyvumui. Taip pat projekto iniciatorių keliamas tikslas – stiprinti mažų sporto klubų /organizacijų veiklą ir atsparumą iššūkiams.