Fizinė ir psichologinė asmens sveikata – raktas į pilnavertį gyvenimą. Atliepdama studentų lūkesčius ir problemas, su kuriomis neretai susiduria jauni žmonės, Lietuvos studentų sąjunga tęsia projektą „Sistemingo studentų psichinės sveikatos būklės stiprinimo Lietuvos aukštosiose mokyklose“. Projekto metu visų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams yra teikiama nemokama psichologinė pagalba.

Kauno regiono studentai, patiriantys emocinius sunkumus, kamuojami nerimo, vienišumo, liūdesio, slegiančių minčių, motyvacijos stokos, atsiradus nesutarimams su aplinkiniais, sunkumais priimant sprendimus. Taip pat paveiktiems asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, turintiems problemų darbe ar moksle, esant valgymo sutrikimams, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ar psichotropinėmis medžiagomis.

Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją dėl šalyje paskelbto karantino, Lietuvos studentų sąjunga informuoja, kad Kauno studentų bendruomenei psichologo konsultacijos bus teikiamos nuotoliniu būdu, studentui patogiausiu laiku ir komunikacijos kanalu. Į nemokamas konsultacijas galite registruotis el. p. ugne.vasile@lss.lt arba tel. nr. +370 650 17020, nurodant vardą, pavardę ir savo aukštąją mokyklą.

Daugiau informacijos apie psichologinę pagalba studentams.

Pasirūpinkite savimi ir savo artimaisiais!