Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo centras mokslo metus užbaigs jau tradicija tapusia verslumo stovykla moksleiviams. Birželio 26-30 dienomis 14-18 metų jaunuoliai išbandys save verslo aplinkoje ir kartu su mentorių pagalba, ieškos unikalių verslo idėjų, jas testuos ir tikimasi, sukurs perspektyvaus verslo projektus ateičiai.

Vasaros stovykla moksleiviams „Verslumo dirbtuvės“

Verslumas randasi, kuomet aktyviai imamasi veiksmų – naudojamasi galimybėmis, idėjomis, ir tai paverčiama į finansinę, kultūrinę ar socialinę vertę kitiems. Tam reikalinga verslumo kompetencija, vis dažniau pripažįstama kaip kompetencija gyvenimui, kurios tobulinimo neapleisti net vasarą moksleivius kviečia Verslo centras.

Moksleivių stovykloje laukia 5 etapai: verslumo diena, verslo idėjos paieškos diena, verslo idėjos tikrinimo diena, verslo koncepcijos kūrimo diena ir, kulminacija, verslo projektų pristatymas kompetentingų mokslo ir verslo pasaulio atstovų komisijai. Stovyklos metu vyks praktiniai seminarai, susitikimai su verslo atstovais, praktinės verslo atvejų analizės, kūrybinės bei mentorystės sesijos. Projekto tikslas – ugdyti moksleivių verslumo kompetenciją, siekiant prisidėti prie kuriamos vertės būsimiems specialistams ir verslo aplinkai, kurioje moksleiviai ateityje įgyvendins savo ekonominę, kultūrinę ar socialinę veiklą.

„Nekantrauju susipažinti su stovyklos dalyviais ir drauge pasinerti į verslo pasaulį. Kartais net sunku patikėti, kiek įdomių ir įvairias problemas sprendžiančių idėjų dūzgia moksleivių galvose. Mūsų užduotis – suteikti įrankius tai išanalizuoti ir bandyti realizuoti jau dabar – tam parengėme turiningą stovyklos programą. Pažadu, jog bus ir įdomu, ir smagu“ – dalijasi Verslo centro vadovė Ramunė Bagočiūnaitė.

 

Praėjusių metų stovyklos dalyvių atsiliepimai:

Registracija į stovyklą uždaryta. Norint patekti į laukiančiųjų sąrašą ir vietai atsilaisvinus dalyvauti, susisiekite: verslocentras@go.kauko.lt, (8 609) 96 153.

Stovyklą, pagal „Iniciatyvos Kaunui“ programą, organizuoja Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo centras. Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybė.