Mielas Verslo fakulteto absolvente, 

Praėjusiais metais Žalgirio arenoje nuotaikingai susibūrėme prisiminti nostalgiškus studijų laikus. Buvo taip smagu, kad norime tai pakartoti! Tradiciškai paskutinįjį rudens mėnesį kviečiame prisiminti savo Alma mater  – pasižymėk kalendoriuje lapkričio 16 d. ir būtinai paragink savo buvusius kurso draugus susiburti į nuotaikingą absolventų renginį!

Kaip ir anuomet, taip ir šiemet susitiksime Žalgirio arenoje ir trypsime iki paryčių su vaišėmis, linksma bei neįpareigojančia programa bei absolvento Andriaus Aleknavičiaus (Aleknosbei Otreya koncertu.

Renginyje lauksime visų laikų Verslo fakulteto (buvusio Ekonomikos ir teisės fakulteto, Verslo vadybos fakulteto, Vadybos ir ekonomikos fakulteto) absolventų – tad būtinai išjudink savo grupiokus!

Nori tapti Verslo fakulteto absolventų renginio „VF grupiokų dūzgės“ dalyviu? REGISTRUOKIS iki lapkričio 13 d.! Pasibaigus  registracijai, gausi kvietimą, kuris taps bilietu, patvirtinančiu Verslo fakulteto absolvento statusą – renginio dieną turėk jį su savimi.

 

Renginio dieną bus taikomi tą dieną galiojantys valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo reikalavimai.  Renginyje bus fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolesnėje renginio komunikacijoje.