Mitą, jog privalu dirbti sunkiai, griauna darbo-šeimos balanso ir gerovės šalininkai, kurių dėka šiandiena vis garsiau kalbame apie produktyvų darbą. Bet ar visais atvejais jis įmanomas? Kaip nedirbti sunkiai, siekiant aukštų rezultatų profesinėje srityje? Atsakymų kviečiame ieškoti dirbtuvėse drauge su ilgametę darbo patirtį turinčia viešnia iš Vokietijos – pozityviosios lyderystės ir verslo trenere Marlen Wehner, kuri pirmąją naujų mokslo metų savaitę svečiuosis Verslo fakultete.

„Work Smart, Not Hard“ (liet. „Dirbk protingai, ne sunkiai“) – tai dinamiškos bei interaktyvios 2 valandų trukmės dirbtuvės, skirtos jauniesiems lyderiams, siekiantiems padidinti savo produktyvumą, sumažinti stresą ir pasiekti geresnių rezultatų, per strateginį mąstymo pokytį. Šiose dirbtuvėse bus gilinamasi į įsitikinimų galią bei jų įtaką rezultatams, suteikiant dalyviams galimybę priimti veiksmingus sprendimus, kartu išlaikant subalansuotą požiūrį į savo atsakomybes.

Šios dirbtuvės padės:
📍suvokti įsitikinimų galią produktyvumui bei rezultatams;
📍išmokti metodus mąstysenos keitimui, kurie pagerintų streso valdymą;
📍atrasti strategijas, kurios leistų pasiekti optimalių rezultatų efektyviai naudojant turimus išteklius;
📍ugdyti holistinį požiūrį į darbą, teikiant pirmenybę gerovei bei efektyvumui.
„Mano tikslas – įkvėpti, ugdyti ir suteikti paramą žmonėms, siekiant atskleisti jų potencialą. Mano kūrybiniai metodai užtikrins, jog mokymosi kelionė tuo pačiu metu bus ir sėkminga, ir smagi“ – dalijasi dirbtuvių lektorė Marlen Wehner.
Dirbtuvės nemokamos, vyks anglų kalba, dalyvauti kviečiama visa Kauno kolegijos bendruomenė, reikalinga registracija.