„CREAzone“ yra unikali jaunimo verslumo ugdymo metodologija, kurios tikslas – apjungti žinių ekonomikos įgalintas šiuolaikiškas verslo idėjas ir tradicinių industrijų verslo modelius, tokiu būdu skatinant jaunimo verslumą regionuose. Vienas iš projekto pranešimų rugsėjo 5 dieną nuo 14 valandos nuskambės Kauno kolegijos Verslo centro erdvėse (Gedimino g. 41, Kaunas). Būtina registracija (renginys nemokamas)!

Verslo fakulteto studentai kviečiami išgirsti Kauno kolegijos lektorės, akredituotos koučingo specialistės, viešo kalbėjimo, komandinio darbo ir lyderystės ekspertės, tinklaraščio „Metas augti“ autorės Danguolės Kraskauskienės pranešimą tema „Sveiki atvykę į inovacijų amžių! Kaip su entuziazmu priimti lyderio vertus iššūkius ir juos įveikti?“.

Jau ateinantį ketvirtadienį susirinkusieji išgirs apie pagrindines XXI amžiaus inovacijų ir tradicinių verslų tendencijas, ketvirtąją pramonės revoliuciją, dažnai žiniasklaidoje linksniuojamus globalizacijos, robotizacijos ir socializacijos procesus.

D. Kraskauskienė dalyviams pažada atsakyti į klausimą, kokių įgūdžių reikės sėkmingam verslui netolimoje ateityje ir kokią įtaką organizacijai daro lyderis. Dalyvaukite renginyje ir išgirskite patys!

Renginio trukmė – 3 valandos.