Svarstai, ar verta dalyvauti „Erasmus+“ mainų programoje? Svajoji apie naujas patirtis kitoje kultūroje, nori pagerinti anglų kalbos žinias, užmegzti reikšmingus kontaktus ir praturtinti savo CV, tačiau galvoje kirba dvejonės? „Erasmus+“ INFO dienos“ jau čia pat!

Rugsėjo 19–20 d. vyksiančio renginio metu iš studentų lūpų galėsi išgirsti apie įspūdžius studijuojant ir atliekant praktiką svečiose šalyse, fakultetų tarptautinės veiklos koordinatoriai supažindins su aplikavimo specifika, reikalavimais, pristatys šalis ir universitetus, į kuriuos galima išvykti.

Ateik ir susipažink su „Erasmus+“ mainų galimybėmis užsienyje studijoms bei praktikai!

Belaukiant „Erasmus+“ INFO dienų“, kviečiame skaityti apie kitų Verslo fakulteto studentų „Erasmus+“ mainų programos patirtis, kurias rasite čia, taip pat  žiūrėti vaizdo įrašą, kuriame Turizmo ir viešbučių vadybos absolventė Evelina Vaičiulytė dalijasi dvigubo diplomo patirtimi Suomijoje.

Renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolesnėje renginio komunikacijoje.