Lapkričio 27 d., Kauno menininkų namuose, įvyko ilgai lauktas ir tradicija tapęs Verslo fakulteto alumnų susitikimas, šiemet gavęs unikalų „Eksperimentas_dūzgės_V4.1127“ pavadinimą. Renginys, kupinas netikėtumų ir naujų iššūkių, kvietė buvusius studentus ir dėstytojus susiburti ne tik tam, kad atgaivintų prisiminimus, bet ir atrastų nežinomas istorijas, kurios už jų slepiasi. Tai buvo daugiau nei tik vakaras su seniai matytais veidais – tai buvo interaktyvus eksperimentas, kuriame dalyviai tapo aktyviais veikėjais, atverdami naujas, gilesnes perspektyvas ir kartu kurdami šį renginį.

Renginio metu dr. Kristina Grumadaitė, Mokslo taikomosios veiklos ir komercializavimo skyriaus vadovė, pasidalino savo mintimis apie dirbtinio intelekto ateitį ir jo poveikį verslo pasauliui. Ji pabrėžė, kad dirbtinis intelektas turi didelį potencialą papildyti mūsų darbus, todėl svarbu jį vertinti kaip įrankį, o ne kaip grėsmę. Dr. Grumadaitė taip pat kalbėjo apie technologijų poveikį kūrybiškumui ir kritiniam mąstymui.

Alumnų susitikime sveikinimo žodį tarė ir Andrius Neniškis, buvęs Kauno kolegijos Studentų atstovybės prezidentas, kuris išsakė savo įžvalgas apie alumnų bendruomenės vaidmenį. Andrius prisiminė, kaip organizavo dėstytojų apdovanojimus, pabrėždamas, kad tokios iniciatyvos ne tik stiprina ryšius tarp studentų ir dėstytojų, bet ir kuria tradicijas, kurios įkvepia bendruomenės narius.

Renginio pagrindiniu rėmėju tapo „Grant Thornton Baltic“, viena iš pirmaujančių įmonių audito, apskaitos, teisės, mokesčių ir finansų konsultacijų srityse. Ši įmonė ne tik suteikė paramą alumnų fondui, bet ir tapo svarbia bendruomenės dalimi, siekiančia stiprinti ryšius tarp absolventų ir verslo pasaulio. „Grant Thornton“ atstovės, audito grupės vadovė Ugne Autukaitė ir darbo užmokesčio apskaitos konsultantė Giedrė Kuncaitė, pasidalijo savo įžvalgomis apie šiandienos verslo iššūkius ir aptarė bendrus projektus, kuriuos įgyvendino jų įmonė ir Kauno kolegijos Verslo fakulteto bendruomenė.

Renginio metu buvo išreikšta ypatinga padėka Turizmo ir laisvalaikio katedros dėstytojams – Aušrinei Černiauskienei, Jūratei Dabravalskytei-Radzevičiai, Evelinai Gulbovaitėi, Astai Raškevičiūtei, Martynui Radzevičiui ir Aušrai Liorančaitėi-Šukienei – už jų indėlį į projektą „Kupiškio rajono turizmo paslaugų prieinamumo didinimas“. Jų įgyvendinta iniciatyva ne tik sustiprino regiono turizmo sektorių, bet ir atvėrė naujas galimybes vietos bendruomenei it turistams. Dėstytojų kūrybiškumas ir strateginės įžvalgos tapo svarbiu žingsniu Kupiškio turizmo plėtroje.

„Eksperimentas_dūzgės_V4.1127“ tapo starto simboliu, kviečiančiu kurti inovatyvias iniciatyvas, kurios dar labiau suartins Kauno kolegijos bendruomenę su verslo pasauliu. Šis vakaras buvo daugiau nei tik susitikimas – tai buvo žingsnis link bendro augimo ir naujų galimybių, kurios neabejotinai tęsis ir ateityje.