Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centras kviečia prisijungti šalies IT ir EdTech industrijos atstovus, bendromis jėgomis kurti sprendimus ir prototipus, kurie galėtų būti komercinami, bei spręstų visuomenei ir verslui aktualias problemas. Visus, kurie turi idėjų, kaip pagerinti mokymosi patirtis, t. y. sukurti efektyvias priemones, platformas ar sistemas skatinančias teigiamą ir dinamišką mokymosi aplinką, nacionalinės švietimo agentūros projekto „Skaitmeninė švietimo transformacija („EdTech“)“ komanda kviečia registruotis į vasario 5–7 dienomis organizuojamą renginį „EdTech Hackathon 2024“.

Laukiami dalyviai, turintys idėjų, kaip mokymosi procesus paversti motyvuojančiais, konkurencingais ir smagiais. Tai gali būti siūlomi sprendimai, kaip pagerinti matematikos mokymosi patirtį, kaip optimizuoti mokymosi procesą pasitelkiant dirbtinio intelekto sprendimus ar kaip pritaikyti vaizdo žaidimų patirtis akademinės programos reikalavimams ir pan. Taip pat galima siūlyti ir savo idėją, kuri turi būti nauja – nebuvo pristatyta kituose renginiuose, hakatonuose, kūrybinėse dirbtuvėse ar panašiuose idėjos vystymui
skirtuose renginiuose.

„EdTech Hackathon 2024“ metu renginio dalyvius konsultuos savo srities profesionalų – mentorių komanda, o paskaitas švietimo transformacijos temomis skaitys tarptautinę patirtį sukaupę lektoriai. Prizinis renginio fondas – 5000 EUR!

„EdTech Hackathon 2024″ temos:

  • Matematika. Matematikos sprendimai kuriantys tobulesnes mokymosi patirtis skirtinguose lygiuose.
  • Dirbtinis intelektas. Dirbtinio intelekto sprendimai kuriantys varomąsias edukacines priemones ir optimizuojantys mokymosi procesą.
  • Žaidybinė edukacija (Gaminification). Žaidybinių sprendimų elementai mokymosi procese.
  • Interaktyvi žaidybinė edukacija (GameBased learning). Interaktyvių žaidybinių sprendimų elementai mokymosi procese.
  • Sistemos. Kompiuterinių sistemų/platformų integravimo sprendimai mokymosi procese.

Renginio programa:

  • Vasario 5 d. – renginio atidarymas, lektorių pranešimai (nuotoliu).
  • Vasario 6 d. – mentorių konsultacijos ir darbas komandose (nuotoliu).
  • Vasario 7 d. – komandų projektų pristatymai ir apdovanojimai (gyvai).