E. sporto industrijai klestint ir plečiantis, aukštojo mokslo įstaigos tampa esmine šio proceso dalimi. Ne išimtis ir Kauno kolegija, kuri, atliepdama pasaulines tendencijas jau daugiau nei prieš metus įrengus e. sporto akademiją prisijungė prie e. sporto bendruomenės, o e. sporto disciplina – integruota į Verslo fakultete vykdomą Sporto vadybos studijų programą, sukurta mokymo programa bendrojo lavinimo ir aukštųjų mokyklų darbuotojams, sėkmingai vykdomi e. sporto entuziastų turnyrai.

Kadangi aukštosiose mokyklose iškyla nauji talentai ir žvaigždės, „Red Bull“ nori suteikti galimybę studentams tapti pastebėtais  – organizuoja turnyrą ,,Red Bull Campus Clutch“ ir kviečia šio sporto entuziastus burtis į komandas bei išbandyti ir pasitikrinti savo įgūdžius varžantis pasaulinio fenomeno „League of Legends“ kūrėjų naujajame žaidime „Valorant“.

Jau daugelį metų tarp mokslo įstaigų buvo vykdomi tradicinio sporto šakų turnyrai, o pastaraisiais metais prasidėję e. sporto turnyrai pritraukia didžiulį aukštojo mokslo komandų ir žiūrovų dėmesį. Šis čempionatas iš kitų išsiskiria tuo, kad jo pagrindinis kriterijus yra ne įgūdžiai ar patirtis, o buvimas studentu. Su tuo susiję ir pagrindiniai nacionalinių Lietuvos atrankų prizai – dvi pirmas vietas užėmusios komandos savo aukštojo mokslo įstaigoms laimės po „gaming hub“, pilnai įrengtą penkių vietų žaidimų kambarį su nesibaigiančiomis „Red Bull“ atsargomis.

„Red Bull Campus Clutch“ kviečia dalyvauti įvairaus lygio studentų komandas, kurioms turnyras gali tapti atspirties tašku, siekiant profesionalumo VALORANT žaidime. Turnyras sudarytas iš trijų etapų ir sukurtas taip, jog suteiktų dalyviams galimybę išbandyti save profesonalaus e. sporto žaidėjo amplua bei padėtų suprasti, ką reiškia žaisti aukštame lygmenyje. „Red Bull Campus Clutch“ finaliniame etape dalyviai akis į akį susikaus su savo bendraamžiais dėl nugalėtojo vardo. Tai ne tik galimybė patirti tikrą profesionalaus e. sporto turnyro dvasią, bet ir pasaulinė platforma leidžianti pristatyti savo universitetą ir šalį – turnyre dalyvaus komandos iš daugiau nei 50-ties šalių.

Daugiau informacijos apie turnyrą – čia

Registracija – čia 

Lietuvoje atranka vyks balandžio 8 ir 15 dienomis. Nacionalinis finalas vyks balandžio 25 d., jame varžysis keturios geriausios komandos.

Kontaktinis asmuo: Algirdas Gricius, tel. +370 609 99360, el. p. lespaltu@gmail.com