Spalio 20 d. Kauno kolegijos Apskaitos ir finansų katedros studentai lankėsi UAB „Unlimited Carrier“. UAB „Unlimited Carrier“ – užsienio kapitalo įmonė, teikianti krovinių pervežimo koordinavimo, ekspedijavimo ir apskaitos paslaugas.

Apskaitos programos studentė Rūta Nagreckaitė dalinasi, jog vizitas į įmonę paliko puikų įspūdį. „Mus šiltai priėmė ir supažindino su UAB „Unlimited Carrier“ veikla. Įmonės vadovas Evaldas Ambrazaitis mums ne tik parodė ofiso patalpas, bet ir papasakojo bendrovės įkūrimo istoriją“, – prisimena studentė. Apskaitos procesus pristatė šio skyriaus vadovė Rasa Kazlauskė, kuri išsamiai paaiškino apskaitos principus, darbų pasidalijimą skyriaus viduje ir supažindino su apskaitos dokumentais, įskaitant sąskaitas bei išrašomus čekius.  R. Nagreckaitė tikina, jog jie taip pat išmoko keletą naudingų funkcijų, naudojant „Microsoft Excel“ programą, apskaitos tikslais.

Komunikacijos analitikas Laurynas studentams pademonstravo kaip tinkamai struktūrizuoti el. laiškus ir pasidalino patirtimi, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, kuriant viešuosius ryšius. Specialistas papasakojo apie savo kasdienes pareigas bei supažindino su UAB „Unlimited Carrier“ komunikacijos strategija.

Vizito metu studentai turėjo galimybę pasikalbėti su skirtingais įmonės darbuotojais, o po susitikimo bendravimą pratęsė neformalių pietų metu. Apskaitos programos studentų teigimu, šis susitikimas atnešė daug vertingos informacijos ir naudingų patarimų, kurie padės tolimesniame karjeros kelyje.