Gruodžio 6 d. 14 val. Kauno kolegijoje lankysis ir viešą paskaitą „Monetarinė politika ir infliacija“ skaitys LLRI ekspertas – Leonardas Marcinkevičius.

Paskaitos metu bus nagrinėjamos infliacijos ir pinigų kiekio sampratos, analizuojami  skirtingi teoriniai vertinimai apie pinigų pasiūlos poveikį kainų lygiui. L. Marcinkevičius dalinsis įžvalgomis apie centrinių bankų veikimo mechanizmus, daugiausiai dėmesio skiriant Europos Centrinio Banko taikomoms priemonėms (palūkanų normų reguliavimui, kiekybiniam skatinimui).

Plačiau apie Leonardą Marcinkevičių

Leonardas Marcinkevičius – Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) ekspertas. Anksčiau dirbo žurnalistu naujienų agentūroje ELTA, rengė straipsnius apie ekonomikos, politikos aktualijas. Aktyviai domisi centrinių bankų bei pinigų politikos, infliacijos, investavimo temomis, gilinasi į politines teorijas ir politinę filosofiją.

L. Marcinkevičius yra įgijęs tarptautinės politikos ir ekonomikos magistro laipsnį Mykolo Romerio universitete. Šiuo metu tęsia politikos mokslų doktorantūros studijas Kauno technologijos universitete.

Laikas ir data: 2023 m. gruodžio 6 d. 14:00 val.

Paskaitos trukmė – 2 val.

Vieta: 4-407 aud., Pramonės pr. 22A.