[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Siekiant skatinti studentus aktyviai dalyvauti mokslo ir (ar) meno taikomojoje veikloje, įsitraukti į savanoriškas veiklas, atstovauti kolegijai išorės organizacijose ir prisidėti prie kitų veiklų, kurios padeda siekti strateginių tikslų, Kauno kolegijoje buvo įsteigtos direktoriaus vardo stipendijos.

Iš paraiškas pateikusių 48 kandidatų buvo atrinkti šeši aktyviausi studentai, kuriems įteiktos stipendijos, tarp jų net dvi Verslo fakulteto studentės:

  • Airida Gotautė, Verslo fakulteto III kurso Įstaigų ir įmonių administravimo studijų programos studentė;
  • Kristina Rupkutė, Verslo fakulteto III kurso Tarptautinio verslo studijų programos studentė.

Direktoriaus vardo stipendijos teikiamos jau antrą kartą, pirmą kartą jos buvo teikiamos 2023–2024 m. m. rudens semestre. Vienam studentui skiriama vienkartinė 1 tūkst. eurų išmoka, o metinis stipendijų fondas siekia 12 tūkst. eurų.

„Atskleisti talentus ir ugdyti juos, stiprinant studentų motyvaciją ir jų stipriąsias puses, manau, yra, viena iš aukštosios mokyklos misijų. Direktoriaus vardo stipendijų reikalavimai išties aukšti ir kompleksiški, tad, manau, kartelė yra pakelta tikrai aukštai. Studentai, didžiuojamės, kad esate mūsų bendruomenės dalimi ir linkime nesustoti. Tegul šis įvertinimas būna jums dar didesnė motyvacija realizuoti savo svajones, idėjas“, – dalinosi Kauno kolegijos direktorius dr. Andrius Brusokas.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]