Lapkričio 16 d. Verslo fakulteto Apskaitos ir finansų katedra, bendradarbiaudama su Lodzės universiteto (Lenkija) Vadybos fakulteto Apskaitos katedra, organizavo pirmąsias tarptautines internetines dirbtuves „Accounting, Finance & Management“, kviesdami doktorantus ir jaunuosius mokslininkus pristatyti tyrimų rezultatus bei diskutuoti aktualiais klausimais mokslinėje finansų bei apskaitos srityje.

Dirbtuvių tikslas – suteikti galimybę jauniesiems tyrėjams, doktorantūros studentams, pristatyti savo darbus ir gauti patyrusių mokslininkų patarimus. Tarptautinių dirbtuvių metu jaunieji tyrėjai, doktorantai turėjo puikią galimybę paviešinti savo darbus ir sulaukti mokslinių rekomendacijų, kurios pravarčios moksliniams darbams tobulinti ir platesniam tarptautiniam požiūriui formuoti. Taip pat šis renginys svarbus dėl bendradarbiavimo tarp aukštųjų mokyklų, asmeninių kontaktų bei tarptautinės mokslinės veiklos plėtros.

Seminare dalyvavo mokslininkai iš įvairiu šalių: Švedijos, Vokietijos, Tailando, Čekijos, Ukrainos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos universiteto atstovai. Iš jų Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Tailando aukštųjų mokyklų atstovai pristatė septynis pranešimus dviejose sekcijose. Apskaitos ir finansų katedros dėstytojas dr. Algirdas Staugaitis moderavo pirmąją sekciją, taip pat skaitė pranešimą. Įžvalgas seminare skaitydamos pranešimus taip pat pateikė katedros lektorė Irena Klimavičienė bei lektorė-doktorantė Jevgenija Furgasė.

Renginio organizatoriai ypatingai dėkoja dirbtuvių dalyviams ir diskusantams už atliktą darbą, leidžiantį giliau ir prasmingiau įsigilinti į nagrinėjimus klausimus bei naudingus patarimus autoriams: Kanitsorn Terdpaopong, (Rangsit universitetas, Tailandas), Jaroslavu Ropęga (Lodzės universitetas, Lenkija), Maciej Frendzel (Lodzės universitetas, Lenkija); Ženeta Kielanowič (Lodzes universitetas, Lenkija); Ewelina Zarzycka (Lodzės universitetas, Lenkija); Tomasz Wnuk-Pel ir Kauno kolegijos dėstytojams dr. Algirdui Staugaičiui bei doc. dr. Česlovui Christauskui (Kauno kolegija).

Įvertinus tarptautinių internetinių dirbtuvių naudą, šią iniciatyvą planuojama tęsti ir ateinančiais metais.