Dar prieš kelerius metus Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros darbuotojai ir studentai ėmėsi iniciatyvos – saugaus vaiko kėdučių gamybos. Tą kartą kėdutės, skirtos sutrikimų turinčių vaikų patogesnio ir saugesnio gyvenimo užtikrinimui, pasiekė vaikų reabilitacijos ligoninę „Lopšelis“. Šiai dienai ergonominis baldas yra padovanotas ir vienos Kauno rajono mokyklos pradinukui.

Praėjusią savaitę katedros vedėjas Vytautas Čapas Baldų gamybos technologijų studijų programos studentų pagamintą kėdutę perdavė Kauno rajono Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinės mokyklos vadovybei. Ši pasieks vieną moksleivių ir bus naudojama pamokose – pagalba ne tik auklėtiniui, bet ir su juo dirbantiems mokytojams.

Kauno kolegija, kaip institucija, kuri yra orientuota ne tik į specialistų rengimą, bet ir į visuomenei palankesnio rytojaus kūrimą, jau ne pirmą kartą nustebina minėtos pradinės mokyklos moksleivius. 2022 metų pabaigoje tų pačių studijų studentai pastariesiems pagamino 25 molbertus, skirtus įgyvendinti veiklas dailės pamokose.

Kviečiame prisiminti 2020 metų naujieną apie specialiųjų poreikių turintiems vaikams padovanotas kėdutes.