Šį rudenį į Kauno kolegijos Technologijų fakultetą suplūs būrys pirmakursių. Pradedant naują gyvenimo etapą laukia ir iššūkiai, ir abejonės bei klausimai, į kuriuos atsakymus surasti padės pirmakursio atmintinė.

Bendroje Kauno kolegijos pirmakursio atmintinėje galima rasti informaciją apie pirmakursių stovyklas, bevielį internetą, finansus, Lietuvos studento pažymėjimą, biblioteką. Joje taip pat pateikiamos nuorodos, kaip prisijungti prie Kauno kolegijos informacinės sistemos, kur rasti tvarkaraščius.

Technologijų fakulteto pirmakursio atmintinėje pateikiami aktualūs fakultete dirbančių žmonių kontaktai, kanalai, per kuriuos galima sekti naujausią informaciją apie Technologijų fakultetą bei jame vykdomas veiklas. Taip pat atmintinėje primenami žingsniai, kaip užsiregistruoti dėl vietos bendrabutyje, kur rasti tvarkaraščius, kaip gauti pažymas ir užskaityti studijų dalykus, jei jau studijuota anksčiau.

Su Technologijų fakulteto bendruomene bus galima susipažinti susitikimuose su kuratoriais ir mokslo metų pradžios šventėje – Studentiškame piknike.

11:30 val. pirmakursiams vyks susitikimai su kuratoriais.

13 val. visų kursų studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai kviečiami pasiimti pledą, užkandžius, draugą ar kolegą ir atvykti į Studentišką pikniką, kuriame netrūks muzikos, diskusijų, žaidimų ir kitų linksmybių.

Daugiau informacijos apie Studentišką pikniką – Kauno kolegijos „Facebook“ paskyroje.