Kauno kolegijos Technologijų fakultetas gali džiaugtis ne tik moderniomis mokymosi erdvėmis, bet ir augančiu partnerių tinklu, galimybe bendradarbiauti su vienomis stipriausių Lietuvos ir užsienio įmonių.

Viena iš partnerių, glaudžiai bendradarbiaujančių su Technologijų fakulteto Informatikos katedra – įmonė „Teltonika“. Prieš daugiau nei 20 m. įkurta lietuviško kapitalo įmonė užsiima daiktų internetui skirtų gaminių ir technologijų kūrimu. Eksportuodama gaminius į daugiau kaip 150 pasaulio šalių, „Teltonika“, neabejotinai, yra stiprus ir tvirtą poziciją užimantis pasaulinės rinkos žaidėjas. Apimdama nemažą dalį pasaulinės rinkos, įmonė ieško talentingų darbuotojų ir galimybių juos pritraukti. Vienas iš būdų tai pasiekti – bendradarbiavimas su aukštosiomis mokyklomis, rengiančiomis įmonei reikalingus specialistus.

Kaip teigia Informatikos katedros vedėja Dalė Lukštaitė, „Teltonika“ įmonės atstovai aktyviai dalyvauja Kauno kolegijos organizuojamame renginyje „Karjeros diena“, kuris padeda užmegzti pirmąjį kontaktą su studentais, geriau juos pažinti. Taip pat įmonė organizuoja ir veda kompetencijų tobulinimo seminarus, ekskursijas studentams bei dėstytojams, Kompiuterinių tinklų administravimo studijų programos studentai šioje įmonėje atlieka praktiką.

Skatindama studentus būti drąsiais, ieškoti netradicinių sprendimų, imtis originalių ir inovatyvių veiksmų sprendžiant problemas, su kuriomis susiduriama darbe, „Teltonika“ šiemet skirs vienkartinę 500 eurų dydžio stipendiją geriausio baigiamojo darbo autoriui.

Reikalavimus stipendijai laimėti rasite čia.

Paraiškos pavyzdį rasite čia.

Stipendijos vertė – 500 eurų. 

Paraiškas siųskite iki gegužės 29 d. el. paštu kk2020@teltonika.lt. Laukelyje „Tema“ įrašykite „Paraiška „Teltonika“ stipendijai“.

Siunčiant laišką būtina pridėti paraišką ir baigiamąjį darbą.

Birželio 30 d. numatomas apdovanojimo įteikimas.