Kauno kolegijos Technologijų fakultetas gali džiaugtis ne tik moderniomis mokymosi erdvėmis, bet ir augančiu partnerių tinklu, galimybe bendradarbiauti su vienomis stipriausių Lietuvos ir užsienio įmonių.

Viena iš partnerių, glaudžiai bendradarbiaujančių su Technologijų fakultetu –UAB Teltonika Networks. Prieš daugiau nei 20 m. įkurta lietuviško kapitalo įmonė užsiima daiktų internetui skirtų gaminių ir technologijų kūrimu. Eksportuodama gaminius į daugiau kaip 150 pasaulio šalių, „Teltonika“, neabejotinai, yra stiprus ir tvirtą poziciją užimantis pasaulinės rinkos žaidėjas. Apimdama nemažą dalį pasaulinės rinkos, įmonė ieško talentingų darbuotojų ir galimybių juos pritraukti. Vienas iš būdų tai pasiekti – bendradarbiavimas su aukštosiomis mokyklomis, rengiančiomis įmonei reikalingus specialistus.

 

Šie metai ne išskirtiniai – UAB Teltonika Networks prisideda prie abiturientų gerovės skatindami studentus už geriausius baigiamuosius darbus įmonės tematika. Jau vasaros pradžioje studentui parengusiam geriausią baigiamąjį darbą bus įteikta mecenato stipendija.

Paraiškas ir baigiamuosius darbus prašome siųsti Teltonika Networks atstovams el. paštu networks.stipendija@teltonika.lt iki birželio 4 d.
Laukelyje „Tema“ prašome įrašyti „Paraiška „Teltonika Networks“ stipendijai“.

Reikalavimus dalyvauti konkurse rasite čia.