Per devyniolika metų mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“ tapo didžiausiu mokslo populiarinimo renginiu Lietuvoje. Jubiliejinio dvidešimto festivalio renginiai 2023 m. prasidėjo neįprastu laiku – birželio 1–9 d. ir vyksta net dvidešimtyje miestų ir rajonų. Renginių skaičius viršija tris šimtus penkiasdešimt.

Birželio 6 d. „Erdvėlaiviu praskrido“ ir Kauno kolegijos Verslo fakulteto Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros studentės Adrija Liniovaitė ir Varvara Zenkovė, kurios parengė ir pravedė turistinį –  orientacinį žaidimą Kazio Griniaus gimnazijos šeštokams po Kauno Naujamiestį ir Senamiestį.

         

Beveik dvi valandas moksleiviai entuziastingai ieškojo objektų, o juos suradus tiksliai atliko skirtas užduotis. Kadangi visi sėkmingai įveikė maršrutą, tai šauniųjų šeštokų laukė prisiminimo suvenyrai – Kauno kolegijos rašikliai, o geriausiai pasirodžiusiųjų – gertuvės.