Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Gastronomijos ir maitinimo organizavimo studijų programos studentė Agnė Gerbutavičiūtė užtikrintai žengia sėkmingos karjeros link – merginai buvo patikėta sukurti tortų meniu neseniai atidarytai desertinei Kaune, pasiūlytas darbas viename naujų Birštono restoranų. Studentė taip pat laimėjo pirmą vietą antrą kartą Lietuvoje vykusiame Tortų turnyre.

A. Gerbutavičiūtė džiaugiasi, kad Kauno kolegijoje įgytos teorinės žinios ir dėmesys praktinių įgūdžių lavinimui prisidėjo prie sėkmingo karjeros starto. Studentė taip pat prisimena, kad atėjus laikui rinktis studijas, abejonių dėl pasirinkimo nekilo.

„Kadangi nuo paauglystės norėjau sieti savo ateitį su maistu, atėjus metui rinktis studijų kryptį klausimų nekilo. Kauno kolegija man suteikė daug teorinių žinių, be kuriu būtų sunku praktikoje bei prisidėjo prie praktinių įgūdžių lavinimo, organizavo įvairias paskaitas su Lietuvos restoranų šefais, jog suprastume, kaip atrodo „tikroji“ virtuvė. Studijos Kauno kolegijoje taip pat suteikė pažintį su nuostabiais dėstytojais, kurie, manau, net ir kreipiantis į juos pagalbos po studijų, tikrai pagelbėtų visais klausimais“, – pasakoja A. Gerbutavičiūtė.

Gastronomijos ir maitinimo organizavimo studentė atskleidžia, jog studijos Kauno kolegijoje pateisino lūkesčius, todėl jas rekomenduotų visiems, planuojantiems savo ateitį sieti su maisto pramone.

„Kiekvienam, norinčiam savo ateitį sieti su maistu, tikrai drąsiai rekomenduočiau šias studijas Kauno kolegijoje. Studijų programa yra nuolat atnaujinama, dėstytojai atsižvelgia į vyraujančias naujoves, suteikia galimybių tobulėti ir leidžia pažvelgti į maistą kitu kampu. Šios studijos nėra mokslas tik apie tai, kaip patiekalas turi atrodyti lėkštėje – studijų metu apžvelgiama viskas, kas susiję su maistu“, – įspūdžiais dalijasi A. Gerbutavičiūtė.

„Baigusi mokslus planuoju savęs nestabdyti – eisiu ir dirbsiu visur, kur pasitaikys galimybės, o jų gyvenime, jau įsitikinau, tikrai yra. Tik nereikia bijoti“, – ateities planais dalijasi studentė.

Daugiau skaitykite naujienų portale lrytas.lt.