2022 metų spalio 14 dieną Kauno kolegijoje vyksiančiame Trečiajame vyndarių forume, organizuojamame Technologijų fakulteto bendruomenės, susirinkusiųjų lauks net penki savo sričių profesionalų pristatomi pranešimai ir specialiai šiam renginiui skirta diskusija.

Forumo dalyvių dėmesį telks dr. Asta Ramaškevičienė (Vytauto Didžiojo universitetas), kalbėsianti apie vyno gamybai skirtų ir Lietuvoje auginamų vynuogių kokybę, Audronė Ispiryan (Lietuvos uogų augintojų, perdirbėjų ir prekybininkų asociacija), pristatysianti pranešimą apie resveratrolį, esantį uogose ir jų produktuose, dr. Arūnas Starkus („Vyno žurnalas“, „Vyno klubas“; Lietuvos someljė asociacija), skaitysiantis apie Lietuvoje auginamų vynuogių vyno kokybę ir pristatysiantis juslinį vertinimą. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovai susirinkusiuosius supažindins su nauja paramos priemone šalyje, skirta vyno sektoriui, bei maisto tvarkymo subjekto registracijos ypatumais.

Kauno kolegijos Studijų centre vyksiantį forumą vainikuos kviestinių renginio dalyvių diskusija. Renginio uždarymas vyks sodyboje „2 broliai“.

Pageidaujantieji dalyvauti Trečiajame vyndarių forume registruotis gali iki spalio 3 dienos. Registracijos formą galite rasti čia.

Registracija yra laikoma įvykusia tik atlikus mokėjimą už dalyvavimą renginyje. Dalyvio mokestis – 69 eurai.

Rekvizitai:

Įstaiga KAUNO KOLEGIJA
Įstaigos kodas 111965284
Bankas „Swedbank“, AB
Sąskaitos Nr. LT28 7300 0100 0222 9776
Už ką mokama (mokėjimo paskirtis) „Už dalyvavimą vyndarių forume“*

* Jei mokate už kitą asmenį, prašome mokėjimo paskirtyje nurodyti žmogaus, už kurį mokate, vardą ir pavardę.

 

Renginio programa:

Iškilus klausimams kreiptis į dr. Aušrą Šimonėlienę el. p. adresu vyndariuforumas@go.kauko.lt