Sausio 14–16 dienomis Kauno kolegijoje viešėjo beveik pusšimtis svečių iš užsienio. Nyderlandų Avans aukštosios mokyklos studentai kartu su Kauno kolegijos Technologijų ir Verslo fakultetų studentais atliko tyrimą „B2B Nyderlandai-Lietuva“, kurio tikslas – nustatyti skirtingų verslo sektorių bendradarbiavimo galimybes.

Tyrimą projekto dalyviai pradėjo nuo vizitų į įmones, priklausančias net šešiems skirtingiems sektoriams: transporto / logistikos, mažmeninės prekybos, tekstilės, informacinių technologijų, gamybos ir sveikatingumo. Aplankę tokias įmones kaip „Theca Furniture“, „Agrokoncernas“, „Centric IT Solutions Lithuania“, „TransUnion Baltics“, „Devbridge Group“, „Julieta LT“, „Kauno Baltija“ ir kt., studentai turėjo galimybę iš arti susipažinti su įmonių struktūra, veiklomis, galimomis bendradarbiavimo galimybėmis su Nyderlandų įmonėmis.

Trečiadienį projekto dalyviai susibūrė į komandas, kurių kiekvieną sudarė pusė studentų iš Avans universiteto ir kita pusė – Kauno kolegijos Multimedijos technologijų, Reklamos technologijų, Verslo vadybos, Pardavimų ir marketingo, Taikomosios komunikacijos, Kultūros ir laisvalaikio vadybos bei Logistikos studijų programų studentai. Dirbdami komandose projekto dalyviai gilinosi į Kauno apskrities verslo įmonių potencialą bendradarbiauti su Nyderlandų įmonėmis.

Ketvirtadienį tyrimas „B2B Nyderlandai-Lietuva“ buvo baigtas rezultatų pristatymu komisijai, kurią sudarė Kauno kolegijos, Avans universiteto ir verslo įmonių atstovai. Visos komandos pristatė tirtos verslo aplinkos vertinimo aplinkos žemėlapį, galimą Lietuvos verslo įmonių bendradarbiavimą su Nyderlandų įmonėmis ir pačių sukurtus reklaminius vaizdo įrašus.