Kovo 25–29 d. Tarptautinė dėstymo savaitė „Innovations in Engineering and Technology“ Technologijų fakultete prisipildė renginių gausa, atvykus dėstytojams lekt. Brent Pulmans (Thomas More University of Applied Sciences, Belgija), lect. Jordi De Roeck (Thomas More University of Applied Sciences, Belgija), prof. Marek Gaworski (Warsaw University of Life Sciences – SGGW, Lenkija), Roberto Valdes Tena (direktorius A Rival Production, Meksika), Maria Jeznach (dekanė Socio-medical University, Lenkija), Anna Kołłajtis-Dołowy (prodekanė Socio-medical University, Lenkija), Dan Ricardo Kohen-Vacs (Mokymų technologijų katedros vedėjas Holon Institute of Technology, Izraelis) ir lekt. Krisjanis Zakis (Vidzemes University of Applied Sciences, Latvija).

Pirmąją svečių sutikimo dieną Technologijų fakulteto dekanas dr. Tomas Makaveckas pristatė fakultete vykdomų studijų kryptis, plėtojamus taikomuosius mokslinius tyrimus. Povilas Beseckas tarptautinių ryšių skyriaus vadovas pristatė Kauno kolegijos tarptautiškumo vystymo kryptis, skatinamą socialinę partnerystę. Apžvalginės ekskursijos metu svečiams pristatytas Reklamos ir medijų centras, Technologijų fakulteto praktinio mokymo erdvės.

Į tarptautinę savaitę atvykę dėstytojai vedė paskaitas Technologijų fakulteto studijų programų studentams (Multimedijos technologija, Programų sistemos, Maisto technologija, Agroverslų technologijos, Pramoninio dizaino inžinerija, Baldų inžinerija, Automatika ir robotika, Kibernetinės sistemos ir sauga), tokiomis temomis, kaip „Duomenų vizualizavimas“, „Dirbtinio intelekto sprendimai statybos sektoriuje“, „Mokymosi ir mokymo gerinimo technologijos dirbtinio intelekto amžiuje“.

Paskaitų metu dėstytojas Dan Ricardo Kohen-Vacs pasidalino gerąja praktika, susijusia su mokymosi ir mokymo procesais, pritaikant inovatyvias technologijas. Studentams pristatė humanoidinius-socialinius robotus, pritaikytus mokymosi ir mokymo procesų gerinimui. Šios inovacijos atveria naujas galimybes švietimo srityje, skatina interaktyvumą ir personalizuotą mokymąsi. Šie robotai, sugebantys atpažinti žmogaus emocijas, gali padėti dėstytojams sukurti patrauklesnę mokymosi aplinką ir gali būti naudojami kaip asistentai, padedantys studentams mokytis įvairių studijų dalykų, nes naudoja žaidimus ir kitas interaktyvias veiklas, kurios padeda didinti mokymosi motyvaciją ir efektyvumą. Be to, šių robotų gebėjimas vykdyti nuolatinę mokinių pažangos stebėseną leidžia dėstytojams laiku atpažinti ir spręsti mokymosi sunkumus, taip pat individualizuoti ugdymo procesą, atsižvelgiant į kiekvieno studento poreikius ir gebėjimus.

Tarptautinės studijų savaitės svečiai buvo pakviesti susipažinti su M. K. Čiurlionio kūryba ir kompozicijomis ekskursijoje „Angelų takais“. Ekskursija suteikė unikalią galimybę išvysti, kaip meno ir muzikos sintezė gali perteikti dvasines vertybes ir idėjas.

Tarptautinė dėstymo savaitė buvo užbaigta pirmą kartą Technologijų fakultete suorganizuotu renginiu – trumpametražių filmų festivaliu. Multimedijos technologijų studijų programos studentai, vadovaujami vizituojančio dėstytojo Roberto Valdes (Meksika), festivalyje pristatė keturis trumpametražius filmus: „Back to Nature“ (rež. Dalius Stašaitis), „Muted“ (rež. Lukas Zakarevičius), „Monophobia“ (rež. Gabija Kantaitė) ir „Peronas“ (rež. Matas Mačiukas).

Dėstytojas su studentais dalinosi daugiau kaip per 20 metų sukaupta patirtimi reklamos srityje, režisuojant televizijos reklamas, vaizdo klipus, serialus ir trumpametražius filmus. Filmų kūrėjo biografijoje reikšmingi faktai susiję su tarptautiniu pripažinimu. Trumpametražis filmas „Algien“ (2014 m.) pelnė 11 apdovanojimų. Nuo 2015 m. gyvendamas Italijoje tęsia režisieriaus, scenaristo ir prodiuserio karjerą, režisuodamas trumpametražius filmus ir vaizdo klipus bei būdamas tarptautinių Europos festivalių žiuri nariu.

Tarptautinių studijų savaitė leido integruoti tarptautinius ir tarpkultūrinius aspektus į studijų programas, stiprinti internacionalizacijos idėją ir sutvirtinti tarptautinį bendradarbiavimą. Tarptautinės veiklos koordinatorės Viktorijos Gudauskaitės teigimu, „Tarptautinė dėstymo savaitė Technologijų fakultete leidžia plėtoti tarptautiškumą namuose ir sukuria kultūrinį dialogą, leidžia pažinti mokymų programas ir dėstymo metodus tarp skirtingų šalių ir disciplinų, todėl yra neįkainojama patirtis asmeniniam besimokančiojo ir dėstytojo tobulėjimui”.