2023 m. lapkričio 20 d. – gruodžio 1 d. Kauno kolegijos technologijų fakultete lankosi vizituojanti dėstytoja prof. Dianne Welsh iš Šiaurės Karolinos universiteto Greensbore (JAV).

Profesorė Dianne Welsh yra verslumo centro ir tarpdisciplininių verslumo programų įkūrėja, sertifikuota verslo konsultantė, teikusi konsultacijas daugiau nei 50 įmonių, tarp kurių Hewlett Packard, Gymboree ir kitos.

Technologijų fakultete skaito paskaitas „Rinkodaros planavimas ir valdymas“ II kurso Multimedijos technologijos studijų programos studentams.

Šis susitikimas – tai ilgametės partnerystės rezultatas, profesorė Kauno kolegijoje lankosi 3 – jį kartą. Dianne Welsh kartu Informatikos ir medijų technologijų katedros docente Irma Spūdyte vykdo bendrą mokslo taikomąją veiklą verslumo tematika.

Profesorė yra daugiau nei 20 mokslinių žurnalų (Academy of Management Journal, AMJ; Journal of International Business Studies, JIBS; Journal of Small Businesss Management, JSBM; ir kt.) redakcinių kolegijų narė, plenarinių sesijų pranešėja tarptautinėse konferencijose Australijoje, Malaizijoje, Ukrainoje, Rumunijoje, Lenkijoje ir kt.

Parašiusi 7 knygas tema, tarp kurių knygos apie globalųjį verslą ir apie kūrybišką požiūrį į tarpkryptinį verslumo ugdymą („Global Entrepreneurship“, „Case Studies in Global Entrepreneurship“, kt.). Yra publikavusi daugiau nei 150 straipsnių verslumo tema. Bendras publikacijų citavimo skaičius 4239.

Profesorė yra įvairių su verslumu susijusių asociacijų įkūrėja ir/ar vadovė. 2015 m. profesorė paskirta Verslumo vystymo Centrinėje Europoje vadove, o 2018 m. tapo Europos Komisijos eksperte vertinant verslumo programas Europoje. Pripažinta verslumo srities mokslininkė, įvertinta apdovanojimais už pasiekimus mokslo ir švietimo srityse. 2019 m. gavo 3 apdovanojimus: Šiaurės Karolinos universiteto valdytojų tarybos Teaching Award (už pedagoginę veiklą); Šeimos įmonių verslo instituto apdovanojimą Barbara Hollander Award (už nuopelnus plėtojant šeimos verslą, švietimą ir bendruomenę) ir Emerald leidyklos apdovanojimą Literari Recognition Award (už geriausias publikacijas). 2020 m. gavo Pasaulio verslumo centrų konsorciumo Legacy Award apdovanojimą už už viso gyvenimo pasiekimus.