2019 metų spalio 4 dieną Kauno kolegijoje vyks pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas vyno kultūros atstovus subursiantis Tarptautinis vyndarių forumas. Mokslininkai, gamintojai ir valstybinių institucijų atstovai diskutuos vyndarystės aktualijų ir perspektyvų klausimais, gvildens teisinės bazės ir jos pasikeitimo problemas, analizuos tūkstančius metų skaičiuojančio gėrimo vystymosi rezultatus ir potencialą. Forumą organizuojantis Kauno kolegijos Technologijų fakultetas ir Lietuvos vyndarių asociacija siekia sujungti mokslą ir verslą bei padėti vienas kitam atrasti veiklos galimybių diskutuojant iš mokslinės ir praktinės perspektyvų.

Į forumą kviečiami gamintojai ir praktikai, aukštojo mokslo įstaigų atstovai (studentai ir dėstytojai) ir visi suinteresuotieji vyno kultūra, teoriniais ir praktiniais vyno gamybos ir veiklos vystymo klausimais. Forumo programa bus skelbiama rugsėjo 10 d. Preliminariai forumas vyks nuo 10 iki 16 valandos su pietų pertrauka.

Kviečiame į forumą registruotis internetu iki 2019 metų rugsėjo 25 dienos. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Dalyvio mokestis – 14 eurų*.

Rekvizitai mokėjimui:

Bankas AB Swedbank
Institucijos pavadinimas ir adresas Kauno kolegija

Pramonės pr.20, Kaunas

Įmonės kodas 111965284
Banko sąskaita LT287300010002229776
Paskirtis Vyndarių forumo dalyvio mokestis

*Registracija galutinai patvirtinama į el. paštą vyndariuforumas@go.kauko.lt atsiuntus registracijos mokesčio (14 eurų) pavedimo kopiją. Užsiregistravus „Google“ formoje, pavedimo kopiją reikia atsiųsti per 5 dienas.

Dėl papildomos informacijos kreiptis į dr. Aušrą Šimonėlienę el. paštu vyndariuforumas@go.kauko.lt.