Kauno kolegija tradiciškai baigia mokslo metus Diplomų įteikimo švente, kuri šįmet šurmuliavo ir spindėjo pergalės šypsenomis Kauno „Žalgirio“ arenoje. Tarp beveik pusantro tūkstančio absolventų profesinio bakalauro diplomais džiaugėsi ir 324 Technologijų fakulteto absolventai. Penktadienį vykusio renginio metu – išskirtinis dėmesys, padėkos, premijos ir, žinoma, ovacijos Alma Mater absolventams už puikų mokymąsi, institucijos vardo garsinimą, konceptualiausius, profesionaliausius baigiamuosius darbus.

Tarp visų absolventų buvo pažymėti ir jaunieji technologai, apdovanoti institucijos socialinių partnerių įsteigtomis premijomis. Šįmet UAB „Theca Furniture“ įsteigtos premijos atiteko Interjero ir baldų projektavimo studijų programos absolventei Enrikai Orvidaitei, Baldų ir medienos dirbinių gamybos studijų programos absolventei Andželikai Abramavičienei bei Verslo fakultete Logistikos studijas sėkmingai pabaigusiai Jolitai Drevinskaitei.

Enrika Orvidaitė atvirauja, kad įmonės skirta premija jai buvo visiškai netikėta staigmena, kuri maloniai nustebino ir pradžiugino. „Per tris metus sužinoti dalykai iš įvairiausių dėstytojų tikrai buvo naudingi ir ateityje bet kokiu atveju pravers. Šios studijos – pradinis žingsnis į tolimesnę ateitį ir geresnis savęs pažinimas“, – atskleidžia Interjero ir baldų projektavimo studijų programos absolventė.

„Dideli ir reikšmingi pasiekimai bei sėkmingos studijos aukštojoje mokykloje – tai daugelio žmonių, kurie prisidėjo prie to, kad Jūs būtumėte čia, indėlis“, – savo šventinėje kalboje akcentavo Kauno kolegijos direktorius Paulius Baltrušaitis.