Vasario 3 dieną Technologijų fakulteto Maisto technologijos katedroje Gastronomijos ir maitinimo organizavimo trečio kurso studentams suorganizuota neeilinė įvadinė paskaita, skirta pradedamai vidinei praktikai. Studentus aplankė ir savo žiniomis bei patirtimi dalijosi bendrovės „UCS Baltic“ pardavimų vadybininkė Morta Kornelija Jakelaitytė.

UAB „UCS Baltic“ diegia ir prižiūri specializuotas kompiuterines apskaitos ir valdymo sistemas maitinimo, apgyvendinimo, sveikatingumo ir pramogų sektoriaus įmonėms. Įmonė turi plačiausią aptarnavimo tinklą Lietuvoje. „UCS Baltic“ diegiama kompiuterinė kasos sistema „R-keeper“ – plačiausiai naudojamas sprendimas restoranų versle Lietuvoje ir pasaulyje. Būtent profesionaliomis žiniomis apie sistemą „R-keeper 7“ ir su pastarąja susijusius naujausius sprendimus dalijosi M. K. Jakelaitytė. Savo patirtį, susijusią su minėtos sistemos naudojimusi, įgarsino ir Maisto technologijos katedros studentai, drauge su įmonės atstove sudalyvavę abiem pusėms naudingoje diskusijoje. Susitikime aptarta ne tik viena žinomiausių valdymo sistemų, naudojamų restoranų versle, bet ir sandėlio valdymo programa (apskaitos sistema)  – „StoreHouse V4“, padedanti patogiai tvarkyti maitinimo įstaigų prekių likučius, patiekalų pardavimus ir kt.

Susitikime dalyvavusi lektorė Indrė Venclovienė džiaugėsi M. K. Jakelaitytės pristatytu įmonės ir partnerių sprendimu, susijusiu su maitinimo įstaigose žmonių paliekamais arbatpinigiais – sudaroma galimybe nuskaityti QR kodą, esantį fiskaliniame kvite, ir skirti norimus arbatpinigius.

Gastronomijos ir maitinimo organizavimo trečio kurso studentai atlieka kompiuterinės apskaitos praktiką, kurios metu susipažįsta su Lietuvos ir užsienio maitinimo įstaigose plačiai naudojamomis skirtingomis apskaitos ir valdymo sistemomis, įgyvendindami praktines užduotis, tiesiogiai susijusias su aptariamų programų naudojimu, lavina turimus įgūdžius. Profesionalų pasidalijimas turimomis žiniomis ir patirtimi – raktas į sklandesnį būsimųjų specialistų profesinį rytojų.

Akimirkos iš susitikimo:

Susitikimas su „UCS Baltic“ pardavimų vadybininke Morta Kornelija Jakelaityte
„UCS Baltic“ pardavimų vadybininkė Morta Kornelija Jakelaitytė