Lapkričio 2–8 dienomis Kauno kolegijos Technologijų fakulteto dekanas dr. Giedrius Gecevičius ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Jolanta Valiaugienė lankėsi Holono technologijos institute (HIT) Izraelyje. Jie kartu su kolegomis iš 21-os pasaulio šalies lankėsi Tarptautinės savaitės renginiuose, skirtuose šios Izraelyje lyderiaujančios aukštosios mokyklos įkūrimo 50-mečiui paminėti.

Vizito metu Kauno kolegijos atstovai dalyvavo veiklų pristatymuose ir susitikimuose, lankėsi tyrimų centruose, kur HIT mokslininkai ir administracijos atstovai dalijosi savo patirtimi ir pasiekimais tyrimų ir inovacijų kūrimo, įmonių startuolių, tarpdisciplininių studijų organizavimo, projektų ir tarptautinio bendradarbiavimo srityse.

Kaip pasakoja Izraelyje viešintys Kauno kolegijos darbuotojai, siekiant užtikrinti studijų programų poreikį ir aukščiausią mokslo tyrimų kokybę, HIT glaudžiai bendradarbiauja su pramonės atstovais. Dėstytojai, studentai ir alumni atstovai yra nuolat įtraukiami į akademinius projektus, bendras inovacijų kūrimo ir verslumo ugdymo iniciatyvas. Tarptautinės savaitės metu tai atskleidė organizuoti vizitai į tokias auštąsias technologijas kuriančias ir pasaulyje lyderiaujančias įmones, kaip Orbotech, Water-Gen Ltd, Ckeck Point ar tokius mokslo centrus, kaip The Weizmann Institute of Science (Veismano institutas Izraelyje).

Siekdami tolimesnės sėkmingos plėtros ir suburdami didelį partnerinių institucijų atstovų ratą bei atskleisdami savo strateginius uždavinius, HIT darbuotojai kviečia partnerius kartu ieškoti naujų bendradarbiavimo galimybių. Kauno kolegijos atstovai susitikimo su HIT prezidentu prof. Eduard Yakubov metu jau nubrėžė tolimesnes bendros veiklos perspektyvas kibernetinės saugos, IT inžinerijos, automatikos, robotikos ir pramoninio dizaino srityse.