Balandžio 27 d. Pramonės inžinerijos ir robotikos katedra surengė renginį „Žaliojo baldo projektavimas ir gamyba“ skirtą moksleiviams, studentams ir inžinerijos srityje dirbantiems asmenims. Dalyviai klausė pranešimų apie tvarumą, susipažino su Kauno kolegija ir dalyvavo organizatorių surengtose varžybose.

Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros vedėjas Vytautas Čapas pristatė inžinerines studijų programas ir kvietė moksleivius žinias ir supratimą gilinti renkantis būtent šios krypties studijų programas.

Renginyje lankėsi ir socialiniai partneriai, kurie vedė įvairias paskaitas. Renginys buvo vainikuojamas konkursu, kuriame moksleiviai buvo suskirstyti į 11 grupių (po 4 ar 5 moksleivius), kiekviena grupė gavo užduotį – pagal brėžinį surinkti gaminį. Komisija išrinko tris nugalėtojus (įvertinant greitį ir surinkimo kokybę).

Renginio metu paskelbti konkurso nugalėtojai:

1 vieta – Radviliškio Lizdeikos gimnazijos komanda Medžiai“.

2 vieta – Kauno Santaros gimnazijos komanda Freezy“.

3 vieta – Radviliškio Lizdeikos gimnazijos komanda X“.

Dalyviams įteikti socialinių partnerių ir Kauno kolegijos prizai.

Renginyje dalyvavo virš 50 moksleivių iš įvairių Lietuvos mokyklų: Radviliškio Lizdeikos gimnazijos, Kauno Santaros gimnazijos, Kauno Palemono gimnazijos, Prezidento Antano Smetonos gimnazijos, Santaros gimnazijos.