Prieš kiek mažiau nei savaitę ištikimo socialinio partnerio „Teltonika Networks“ erdvėse keturiems Technologijų fakulteto studentams buvo suteiktas šansas įrodyti, kad ateitis priklauso jiems.

Technologijų fakulteto studentai, gavę „Teltonika High-Tech Hill“ stipendijas, ir dekanas dr. Giedrius Gecevičius

Galimybė prisidėti prie naujų technologijų vystymo tapo realybe, kai paminėtiems studijų programų „Programų sistemos“ ir „Kibernetinės sistemos ir sauga“ studentams buvo skirtos „Teltonika High-Tech Hill“ stipendijos, kurių bendra vertė – 12 tūkstančių eurų. Informatikos mokslus pasirinkusiems jaunuoliams stipendijos bus išmokamos per 10 mėnesių, kiekvieną mėnesį skiriant po 300 eurų.

Stipendijų programa „Ateitis priklauso man!“ abiturientams sudaro sąlygas ne tik įgyti aukštąjį išsilavinimą informatikos ir inžinerijos mokslų srityse, bet ir atskleisti savo talentą, susijusį su technologiniais sprendimais, bei suformuoti sėkmingos asmeninės karjeros „pamatus“. Net iki 2026 metų minėtų studijų programų pirmakursiai turės galimybę pasinaudoti tuo ir gauti metinę stipendiją, neįsipareigodami vėliau veikti įmonėje „Teltonika“. Kitas paraiškų teikimas – 2023-iaisiais, tad nepamiršk, jei ketini rinktis studijas ir pasiekti daugiau.