Lietuvos verslo inovacijų, verslumo ir eksporto skatinimo parnerio, vis geriau žinomo kaip Inovacijų agentūra, kasdienybėje nauji vėjai, prie kurių gūsių kūrimo nuo šiol prisidės ir Technologijų fakulteto vadovas.

Inovacijų agentūra įkurta praėjusiais metais, prie Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) prijungus VšĮ „Versli Lietuva“ ir perduodant Mokslo, inovacijų ir technologijos agentūros (MITA) inovacinės veiklos funkcijas. Agentūros veiklos tikslas – skatinti mokslo žiniomis, pažangiomis technologijomis grįstą darnų ekonomikos vystymąsi ir didinti šalies tarptautinį konkurencingumą, tenkinant viešuosius interesus.

2023 metus Inovacijų agentūra pradėjo darbingai – veiklos ėmėsi patariamoji taryba. Šių metų pirmajame susirinkime buvo išrinkta tarybos vadovybė, pasidalyta įžvalgomis, verslo finansavimo iššūkių, inovacijų diegimo, tarptautinės plėtros, verslo aplinkos klausimais.

Nuo šiol Inovacijų agentūrai ir  LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijai patars Inovacijų agentūros patariamoji taryba, kurių vienas narių – Technologijų fakulteto dekanas dr. Giedrius Gecevičius. Anot dekano, nors ir tokio pobūdžio veikloms tenka skirti nemažai savo laiko, prisidėti prie verslui, pramonei ir mokslui palankios aplinkos kūrimo ir spartesnės šalies pažangos yra be galo vertinga.