Gegužės 31 – birželio 4 dienomis Technologijų fakulteto dekanas dr. Giedrius Gecevičius lankėsi Vengrijos John von Neumann universitete. Kečkemėto mieste įsikūręs universitetas – vienas naujausių, tačiau besivadovaujančių giliomis tradicijomis ir turinčių įspūdingą mokymo patirtį, universitetų Vengrijoje. Aptariama aukštoji mokykla, kaip ir pats Kečkemėtas, randasi valstybės širdyje, garsėjančioje sėkmingai vystoma šalies pramone.

Vizito metu dr. G. Gecevičius susitiko su universiteto Inžinerijos ir informatikos mokslų fakulteto dekanu, prodekanu, tarptautinės veiklos koordinatore bei dėstytojais. Susitikime buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės, vykdant dėstytojų ir studentų tarptautinius mainus pagal „Erasmus+“ programą. Su aplankyto fakulteto bendruomene buvo kalbėtasi ir apie bendrų tyrimų įgyvendinimą, užsiimant hibridinių atsinaujinančios energijos šaltinių projektų vystymu.

Lankydamasis universitete dekanas susirinkusiems studentams skaitė paskaitas darnios energetikos plėtros Baltijos šalyse bei atsinaujinančių energijos išteklių sistemų vystymo patirties Lietuvoje temomis. Taip pat Kauno kolegijos Technologijų fakulteto vadovas pasidalijo Lietuvos gerąja patirtimi, projektuojant atliekų deginimo jėgaines, suskystintų gamtinių dujų terminalą, elektros ir dujų jungtis su kontinentine bei Šiaurės Europa.