Birželio 11–14, 17 dienomis vyko baigiamųjų darbų gynimai, kurių metu darbus gynėsi Maisto technologijos, Multimedijos technologijos, Automatikos ir robotikos, Agroverslų technologijų, Kibernetinės sistemos ir sauga, Pramoninio dizaino inžinerijos, Baldų gamybos technologijų, Geodezijos studijų programų studentai. Sėkmingai darbus pristatė ir juos apgynė 106 studentai.

Birželio 11 dieną baigiamuosius darbus apgynė 9 Maisto technologijos studijų programos studentai.

Komisiją sudarė pirmininkė UAB „Judex“ gamybos vadovo pavaduotoja Rasa Tušienė, UAB „GB technologijos“ projektų vadovas Gintautas Baranauskas, VŠĮ „LST Sert“ auditorė dr. Ernesta Trečiokienė, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Maisto ir agrotechnologijų katedros lektorė, UAB „Skysčių perpylimo technologijos“ marketingo vadybininkė dr. Svajūnė Garmuvienė, Kauno kolegijos Verslo fakulteto Vadybos ir teisės katedros lektorė Janina Endriukaitienė.

Birželio 11–12 dienomis sėkmingai baigiamuosius darbus apgynė visi 28 Multimedijos technologijos studijų programos studentai.

Komisiją sudarė pirmininkas UAB „Agmis“ projektų vadovas Ričardas Kunevičius, Kauno technologijos universiteto Informatikos fakulteto asistentė dr. Dovilė Verenė, UAB „E-Servisas“ direktorius Valdas Žiemys, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Informacinių technologijų studijų ir mokslo vystymo vadovė dr. Daiva Sajek, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Informatikos ir medijų technologijų katedros lektorius Mindaugas Zmitrulevičius.

Birželio 12 dieną baigiamuosius darbus apgynė 9 Automatikos ir robotikos programos studentai.

Komisiją sudarė pirmininkas UAB „Elinta Robotics“ direktorius Aurelijus Beleckis, Kauno technologijos universiteto docentas, Automatikos katedros vedėjas dr. Gintaras Dervinis, Kauno technologijos universiteto Informatikos fakulteto lektorius dr. Dangis Rimkus, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros docentas dr. Žydrūnas Kavaliauskas, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros vedėjas, lektorius Vytautas Čapas.

Birželio 13 dieną baigiamuosius darbus apgynė 10 Agroverslų technologijų, 15 Kibernetinės sistemos ir sauga, 15 Pramoninio dizaino inžinerijos programų studentų.

Agroverslų technologijų studijų programos komisiją sudarė pirmininkas VDU Žemės ūkio akademijos, Agronomijos fakulteto, Augalų apsaugos ir maisto mokslų katedros profesorė Prof. (HP) dr. Honorata Danilčenko, Lietuvos uogų augintojų, perdirbėjų ir prekybininkų asociacijos vadovė dr. Audronė Ispiryan, VDU Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto docentė dr. Jurgita Zaleckienė, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Maisto ir agrotechnologijų katedros lektorius Donatas Klimavičius, Kauno kolegijos Verslo fakulteto Vadybos ir teisės katedros lektorė Janina Endriukaitienė.

Kibernetinės sistemos ir sauga studijų programos komisiją sudarė pirmininkas UAB „Pik-Comp“ direktorius Gintaras Pikutis, UAB „Kika Group“ IT skyriaus vadovas dr. Remigijus Gedmantas, KTU Informatikos fakulteto lektorius dr. Dangis Rimkus, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Informatikos ir medijų technologijų katedros docentas dr. Rimantas Plėštys, Kauno kolegijos Informacinių technologijų vystymo ir priežiūros skyriaus vadovas, lektorius Vytas Baranauskas, Kauno kolegijos kompiuterinių tinklų administravimo laboratorijos vedėjas, Kauno kolegijos lektorius Gintaras Butkus.

Pramoninio dizaino inžinerijos studijų programos komisiją sudarė pirmininkas UAB „Fitsout“ vyriausiasis medienos technologas Rolandas Židonis, Kauno Technologijos universiteto Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto docentas dr. Saulius Diliūnas, Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto Statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimų centro vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Darius Albrektas, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros docentas dr. Gintaras Keturakis, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros vedėjas, lektorius Vytautas Čapas.

Birželio 14 dieną baigiamuosius darbus apgynė 10 Baldų gamybos technologijų studijų programos studentų.

Komisiją sudarė pirmininkas UAB „Fitsout“ vyriausiasis medienos technologas Rolandas Židonis, Kauno Technologijos universiteto Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto docentas dr. Saulius Diliūnas, Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto Statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimų centro vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Darius Albrektas, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros docentas dr. Gintaras Keturakis, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros docentė dr. Vilma Šipailaitė-Ramoškienė, Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros vedėjas, lektorius Vytautas Čapas.

Birželio 17 dieną savo baigiamuosius darbus apgynė 10 Geodezijos studijų programos studentų.

Geodezijos studijų programos komisiją sudarė pirmininkė Birštono savivaldybės architektūros ir kraštotvarkos skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Aleknavičienė, UAB „Pasoda“ generalinė direktorė Lijana Ramonaitienė, Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto lektorė dr. Vilma Kriaučiūnaitė-Neklejonovienė, Technologijų fakulteto Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros lektorius Aurelijus Živatkauskas, Technologijų fakulteto Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros vedėjas, lektorius Vytautas Čapas.

Sveikiname studentus ir linkime profesinės sėkmės bei nuolatinio tobulėjimo!