Kauno kolegijos Technologijų fakultete 2024 m. balandžio 19 d. vyks Pramonės inžinerijos ir robotikos katedros organizuojama „Automatikos ir robotikos diena 2024“. Į renginį yra kviečiami Kauno kolegijos bei kitų aukštųjų mokyklų dėstytojai, studentai, moksleiviai, siekiantys iš arčiau susipažinti su automatikos ir robotikos pasauliu.

Renginio tikslas – paskatinti domėtis mokslu, technologijomis, inžinerija ir robotika bei parodyti, kaip šios žinios gali būti pritaikomos spręsti realaus verslo problemas. Bus pristatytos naujausios technologijos, jų pritaikymo atvejai ir būsimos karjeros galimybės automatikos bei robotikos srityse. Taip pat numatytos dirbtuvės, kuriose moksleiviai galės patys rankomis paeksperimentuoti su robotais ir kitais automatizacijos įrenginiais, skatinant jų kūrybiškumą ir inovatyvų mąstymą. Apsilankiusiųjų lauks Technologijų fakulteto socialinių partnerių pranešimai, „Robotikos centro“ pristatymas ir moksleivių varžybos „Robotų futbolas“.”

„Automatikos ir robotikos diena 2024“ vyks nuo 9:00 Technologijų fakultete (Pramonės pr. 22A) 4-07 auditorijoje (pagrindinė KK konferencijų salė).

Susipažinkite su renginio programa: