UAB „Hetlita“ direktorius Darius Baltuška

Balandžio 5 dieną Technologijų fakultete Pramonės inžinerijos ir robotikos katedra organizavo atvirą paskaitą, skirtą baldų gamybos technologijos, pramoninio dizaino inžinerijos studijų studentams ir visiems, besidomintiems baldų gamyba ir jos subtilybėmis. Paskaitą „Naujausios Hettich baldinės furnitūros pritaikymo tendencijos“ skaitė UAB „Hetlita“ direktorius Darius Baltuška.

UAB „Hetlita“ – baldų furnitūra prekiaujanti įmonė Kaune, atstovaujanti vieną garsiausių baldų furnitūros gamintojų iš Vokietijos „Hettich“.

Po paskaitos įvyko UAB „Hetlita“ atstovų, direktoriaus Dariaus Baltuškos ir Kauno padalinio vadovo Šarūno Baltuškos, susitikimas su Pramonės inžinerijos katedros vedėju Vytautu Čapu ir dėstytojais Gintaru Keturakiu, Dariumi Albrektu, Vilma Šipailaitė-Ramoškienė. Susitikime buvo aptartos Technologijų fakulteto ir apsilankiusios įmonės intensyvesnio bendradarbiavimo galimybės. Susitarta dėl baldų gamybos technologijos, pramoninio dizaino inžinerijos studijų studentų išvykų į bendrovę ir integruotų paskaitų organizavimo. Kitais mokslo metais drauge planuojama organizuoti renginį, skirtą Lietuvos baldų gamintojams, projektuotojams, dizaineriams, dėstytojams bei būsimiems specialistams – studentams.