Elektros inžinerijos ir energijos inžinerijos studijos jaunimui atveria itin plačias galimybes kurti karjerą ir, ne mažiau svarbu, prisidėti prie esminių pokyčių visuomenės tarpe. Baltijos regione pirmaujanti energetikos ir atsinaujinančios energijos bendrovė „Ignitis grupė“ skatina studentus prisidėti prie tvarios ateities pagrindo – išmanios ir modernios žaliosios energetikos – kūrimo.

Kauno kolegijoje prie „Ignitis grupė“ sukurtos iniciatyvos buvo pakviesti prisijungti Automatikos ir robotikos studijų programos I kurso studentai. Bendrovės skiriamų stipendijų Technologijų fakulteto studentams bendra suma – net 15 tūkstančių eurų. Finansine parama siekiama prisidėti prie sklandesnės studentų, kilusių iš mažesnių Lietuvos miestų ir miestelių; prisidedančių prie projektinių ar savanoriškų veiklų, susijusių su energetika, profesinės ateities.

Rugsėjo 30 dieną, penktadienį, fakultete suburta ekspertų komisija susipažino su studentų pateiktomis paraiškomis „Ignitis grupė“ stipendijoms gauti, vertino pastarųjų motyvaciją bei, priimdami nuosprendį dėl stipendijų skyrimo, atsižvelgė į studentų konkursinius balus, sudarytus renkantis inžinerijos mokslus. Ekspertų priimtas sprendimas – 10 mėnesių finansiškai skatinti net penkis automatikos ir robotikos studijų studentus. Laimingaisiais tapo Aistė Akavickytė, Marius Balčiūnas, Dovydas Levenauskas, Edvinas Reičiūnas, Povilas Vijūnas.

Daugiau informacijos apie „Ignitis grupė“ stipendijas Lietuvos aukštųjų mokyklų studentas galite rasti čia.

#EnergySmartSTART programa vienija įvairias energetikos įmonių iniciatyvas, kurių tikslas – sudominti ir įtraukti žmones į ateities energetikos kūrimą. Studentai, moksleiviai ir visi, besidomintys Lietuvos energetika, kviečiami geriau pažinti šį sektorių. Sužinokite daugiau ir prisijunkite, kuriant energetiškai sumanų pasaulį!