Kauno kolegijos komanda svečiavosi Hochschule München University of Applied Sciences (Miunchenas, Vokietija). Vizito metu vyko susitikimai su HM institucijos aukščiausio lygio vadovais, siekiant perimti gerąją patirtį bei aptarti bendradarbiavimo galimybes, mokslinius tyrimus ir projektines veiklas, aplankyti HM laboratorijas, susipažinti su SCE Strascheg verslumo centro veikla. Vizito metu direktorius dr. Andrius Brusokas, direktoriaus pavaduotojas mokslui ir partnerystei dr. Mantas Dilys, Mokslo taikomosios veiklos ir komercializavimo skyriaus vadovas dr. Giedrius Gecevičius, tarptautinės partnerystės vystymo koordinatorė Jolanta Valiaugienė, Verslo fakulteto dekanė Dalia Ilevičienė, Technologijų fakulteto dekanas dr. Tomas Makaveckas dalyvavo ir kooperatyvo „Start For Future“ (SFF kooperatyvas) viršūnių susitikime.

SFF yra vienas iš dinamiškiausių ir greičiausiai augančių inovacijų aljansų veiklų Europoje, vienijantis akademinę bendruomenę, startuolius, pramonę ir visuomenines organizacijas transformacinei pažangai.

Vizito metu komanda dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu pristatyti ir išbandyti kūrybiškumo metodai verslumo idėjoms naudojant dirbtinio intelekto įrankius. Šias naujas žinias ir praktikas bus siekiama taikyti Kauno kolegijoje.