„Septynių jūrų kapitonai“ – unikali verslumo skatinimo programa Lietuvos aukštosiose mokyklose. Projekte dalyvauti ir vertingos patirties įgyti kviečiami Kauno kolegijoje studijuojantys studentai ir čia dirbantys dėstytojai. Daugiau informacijos apie projektą sužinokite jau lapkričio 7 dieną, trečiadienį, 15.20 valandą Verslo fakulteto 2-29 auditorijoje (Pramonės pr. 20).

Septynių jūrų kapitonai (7JK) yra daugiau negu verslo planų konkursas, verslumo seminaras ar verslo akceleratorius. Ši programa – tai kompleksinis jaunimo verslumą skatinantis projektas, į kurį integruoti skirtingi verslumo skatinimo metodai ir priemonės: paskaitos, dirbtuvės, stovyklos, bendravimas su verslininkais, konkursai, verslumo kelionės, konsultacijos ir kt.

Projekto tikslas – išugdyti jaunus ir verslius lyderius, kurie užbaigę projektą galės drąsiai teigti, kad perplaukė septynias jūras, t. y. įveikė sunkumus ir pasiruošė tolimai verslo kelionei. Projekto dalyviai (studentai ir dėstytojai) per 7 mėnesius užbaigs 7 integruotus verslumo skatinimo etapus.

Daugiau informacijos

Projektas socialiniame tinkle „Facebook“

Visus klausimus apie projektą organizatoriams galėsi užduoti jau lapkričio 7-ąją!