Startuolių susibūrimai leidžia megzti naudingas pažintis, sužinoti technologinius proveržius ir jų kuriamą pranašumą rinkoje bei įsilieti į gyvybingą vietos ekosistemą. Vasario 6 d. Kauno kolegijoje vyko jau 12-asis „Kaunastic Startups Meetups“ renginys, kuriame buvo keičiamasi žiniomis ir kontaktais. Iniciatyva sulaukė daugiau nei šimto dalyvių, kurie būrėsi į šiuolaikišką bei dinamišką bendruomenę. Susitikimo metu vykdyta panelinė diskusija, kuri akcentavo komandos formavimo svarbą.

„Komanda – šis žodis talpina ir antradienį vykusio „Kaunastic Startups Meetup“ renginio temą ir pagrindą tokio pobūdžio renginiams vykti. Lygiai taip pat, kaip sėkmingo startuolio susikūrimui reikalingas tvirtas branduolys, taip ir kitiems, antrepreneriais savęs negalintiems vadinti, tačiau su šia ekosistema vienaip ar kitaip susiduriantiems – reikalinga bendruomenė. „Kaunastic Startups Meetup“ tampa fenomenu, kurio gali pavydėti kiti didieji Lietuvos ir užsienio miestai. Kaune galime didžiuotis, kad prireikus patarimo ar ekspertizės, toli ir ilgai ieškoti nereikia – užtenka prisiminti su kuo šnekučiavaisi renginyje ir kieno kontaktai jau nugulę tavo LinkedIn paskyroje ar telefonų knygoje“ – mintimis dalijosi  Kauno kolegijos Verslumo ir kūrybiškumo centro vadovė Goda Kacilevičiūtė.

Startuolių bendruomenės leidžia kurti ryšius, dalintis žiniomis ir patirtimi bei kartu siekti išsikeltų verslo tikslų. Jos suteikia platformą, kurioje ambicingi ir kūrybingi asmenys gali bendrauti, skatinti vienas kitą ir rasti naujas bendradarbiavimo galimybes. Kaunas IN startuoliams teikia mentorių pagalbą ir visas kitas reikalingas priemones vidiniams procesams formuoti, o vykdoma unikali smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo programa „Kaunastic Startups“ prisideda prie startuolių ekosistemos mieste auginimo.