Labdara neišnešiotukams: bendruomenę subūrusiuose priešpiečiuose – nauji akcentai Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultetas tęsia tradiciją rengti akciją, skirtą paremti ankstukus, ir surinktas lėšas įteikti dar prieš Kalėdas. Trečiadienį, gruodžio 13 d., Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakultete jau šeštus metus iš eilės buvo surengti labdaros priešpiečiai. Kasmet organizuojamas renginys šiemet buvo dar šiltesnis, spalvingesnis ir kupinas naujovių. Surinktos aukos ankstukus pasieks dar iki šventų Kalėdų.

Susirinkusius Kauno kolegijos bendruomenės narius pasveikino renginio organizatorė, Turizmo ir viešbučių vadybos katedros dėstytoja Vilija Mačiulienė. „Šiandien mes susirinkome tam, kad padarytumėme kilnų darbą. Jūs nepagailėjote savo brangaus laiko, o tai jau yra geras darbas“, – padėkojo dėstytoja. Prisidėti prie neišnešiotukų gerovės susirinkusiuosius skatino Vadybos ir ekonomikos fakulteto dekanė Ona Junevičienė: „Tie, kurie patyrėme motinystės ir tėvystės džiaugsmą, žinome, kaip yra svarbu ir būtina išsaugoti trapią gyvybę“.

Labdara neišnešiotukams: bendruomenę subūrusiuose priešpiečiuose – nauji akcentai Idėją renginio metu surengti aukcioną pasiūlė prie gerumo akcijos prisidėti nusprendę Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto studentai. „Šio fakulteto Dekoratyvinės plastikos bei Dizaino katedrų vedėjos pasiūlė savo paramą išreikšti studentų atliktais darbais“, – apie iniciatyvą pasakoja V. Mačiulienė.

Dėstytojai ir studentai, norintys paaukoti neišnešiotiems naujagimiams, aukciono metu turėjo galimybę įsigyti įvairių keramikos, stiklo, šilko bei kitų unikalių meno dirbinių, kuriuos padarė kolegijos studentai. Taip pat jau antrus metus iš eilės renginio metu vyko loterija, kurios metu laimėtojams išdalinti įvairūs prizai. Be šių renginio naujovių, pagrindinė idėja liko ta pati – tai bendruomenės susibūrimas, bendravimas ir būvimas kartu dėl kilnaus tikslo – galimybės padėti augti neišnešiotiems naujagimiams.

Šiais metais renginio metu buvo paaukoti 503 eurai. Į aukų dėžutę sumestos lėšos bus skirtos Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Neonatologijos klinikos Donoriniam motinos pieno bankui. Dėstytoja V. Mačiulienė pasakoja, jog šiemet priemones, skirtas neišnešiotukams, pirks patys renginio organizatoriai, t. y. Turizmo ir viešbučių vadybos studentai, kuriems bus suteikta proga panaudoti vadybos žinias.

Labdara neišnešiotukams: bendruomenę subūrusiuose priešpiečiuose – nauji akcentai Siekdami gerinti anksčiau gimusių ir sunkiai sergančių kūdikių priežiūros kokybę, Kauno kolegijos bendruomenės nariai pasirūpins priemonėmis, skirtomis kokybiškam kūdikių maitinimuisi. Renginio metu surinktą auką šiemet papildys studentų ir dėstytojų mezginiai: mažųjų kojytėms neleisiančios sušalti kojinės, kepurės, vilnoniai apklotai.

Per šešerius metus Kauno kolegijos ankstukams surinkta auka viršija 2400 eurų sumą. Džiaugiamės, kad bendruomenės nariai lieka neabejingi, dalinasi gerumu ir prisideda prie visuomenės gerovės.