Specialieji klavišai

Klausk studento

Studentas – Jonas Jasulevičius

Kontaktai

Apie studijų programą

Nauja studijų programa formuoja informatikos specialistų gebėjimus, kurie reikalingi modernių ir inovatyvių programų sistemų, paslaugų ir procesų projektavimui, kūrimui ir diegimui. Studijų programos „Programų sistemos“ tikslas – parengti programų sistemų specialistus, gebančius projektuoti, kurti ir diegti klientų-serverių, duomenų inžinerijos, daiktų interneto programų sistemas ir programinę įrangą grindžiamą „debesų kompiuterijos“ paradigma ir mobilia prieiga.

Privalumas: patirtis užsienyje

Kolegija palaiko glaudžius ryšius su užsienio aukštosiomis mokyklomis ir užtikrina dalinių studijų bei praktikos galimybes tokiose šalyse, kaip Suomija, Belgija, Danija, Vokietija, Estija ir kt.

Karjeros galimybės

Absolventai dirbs Lietuvos bei užsienio šalių programavimo veikla užsiimančiose kompanijose, duomenų apdorojimo, interneto serverių paslaugų kompanijose bei elektroninės ir telekomunikacinės įrangos projektavimo ir gamybos įmonėse.

Studijų tęstinumas

Remiantis LR Mokslo ir studijų įstatymu, kolegijos studentai turi teisę stoti į informatikos mokslų antrosios pakopos studijų programas Vilniaus Gedimino technikos universitete, Kauno technologijos universitete, Vytauto Didžiojo universitete ir kitose aukštosiose mokyklose.

Vieta studijų krypčių reitinge

2023 m. sudarytame kolegijų studijų krypčių reitinge užimama 2 vieta.

Stipendijos galimybė

Galimybė pirmakursiams gauti „Teltonikos“ 3000 € metinę stipendiją. Daugiau informacijos: https://teltonika-high-tech-hill.com/lt/stipendija

Kontaktai

VšĮ Kauno kolegija
Pramonės pr. 20, LT-50468 Kaunas
Įmonės kodas 111965284
PVM mok. kodas LT119652811

  • + 370 37 35 23 24
  • + 370 620 52 041