Specialieji klavišai

Klausk studento

Studentė – Aušra Tubutytė

Kontaktai

Privalumas: reali darbo aplinka

Kauno kolegijos laboratorijose esantys naujausi odontologiniai įrenginiai padeda studijas vykdyti neatitolstant nuo pažangos odontologijoje: studijų metų būsimiems odontologų padėjėjams yra sudaromos puikios praktinio mokymo sąlygos dirbti pasitelkus fantomus, imituojančius paciento burną. Studentai praktikas atlieka Kauno, Vilniaus ar kitų miestų odontologijos kabinetuose.

Privalumas: patirtis užsienyje

Studentai dažniausiai renkasi dalines studijas ar praktiką aukštosiose mokyklose, Kipro ir Ispanijos odontologinės priežiūros įstaigose.

Privalumas: darbas duetu

Odontologo padėjėjas studijų metu ugdo gebėjimus dirbti su gydytojais odontologais, kurie plombuoja dantis, gydo dantų kanalus, protezuoja dantis ar taiko kitas su dantų gydymu susijusias procedūras. Paslaugos kokybei užtikrinti vienam odontologui turėtų būti vienas gydytojo odontologo padėjėjas, tad šių specialistų paklausa Lietuvoje išlieka nemaža.

Karjeros galimybės

Priklausomai nuo kvalifikacijos tobulinimo srities ar odontologijos klinikos teikiamų paslaugų, galima dirbti su aukščiausios kvalifikacijos odontologais, atliekančiais implantacijos ar burnos chirurgijos ar periodontologijos operacijas bei gydytojais endodontologais, gydančiais dantų kanalus, kuomet pasitelkiami mikroskopai, lazeriai ar kiti prietaisai.

Studijų tęstinumas

Absolventai studijas gali tęsti ne pagal studijų kryptį visose kitose aukštojo mokslo įstaigose, užsienio aukštosiose mokyklose.

Vieta studijų krypčių reitinge

2018–2023 m. metų kolegijų studijų krypčių reitinge užimama 1 vieta.

Nuomonės

Rita Juchnevičienė

Dėstytoja

Giedrė Girdžiūtė

Absolventė

Kontaktai

VšĮ Kauno kolegija
Pramonės pr. 20, LT-50468 Kaunas
Įmonės kodas 111965284
PVM mok. kodas LT119652811

  • + 370 37 35 23 24
  • + 370 620 52 041